Opis:

Gra Bread Run to biegacz z kreskówkami, w którym fryzjer biegnie po szkodliwe chipsy ziemniaczane, zbiera narzędzia i robi fajne fryzury dla różnych wypieków.

Zgodnie z fabułą utalentowany kawałek chleba postanowił zostać sławnym fryzjerem, wyposażonym w specjalną instytucję. Potem przyjął stałych klientów, którzy regularnie przychodzili po odnowienie lub radykalną zmianę fryzury. Spokojny i systematyczny rozwój firmy stawia agresywne chipsy ziemniaczane. Ukradł nożyczki i inne specjalistyczne narzędzia. Teraz, przed interakcją z klientem, Brad musi biec za antagonistą, zbierać zapasy fryzjerskie. Również w trakcie ścigania możesz zbierać monety. Za pieniądze z gry oferowane są akcesoria i ulepszenia lokali. Gracz wybiera elementy, które uzupełniają wnętrze instytucji.

Pościg odbywa się w sklepie, wokół jest wiele produktów, znaki o zapasach, inne atrybuty punktu sprzedaży. Kawałek smażonych much ziemniaczanych w odrzutowym pojeździe z przodu, wrzuca puste żelazne puszki i inne śmieci do nadrabiania zaległości. Tych przeszkód należy unikać przy minimalnej utracie prędkości. Ponadto warto monitorować naturalne bariery, takie jak rury lub bloki towarów. Chodzenie, skakanie, ślizganie się z łukami w dół staną się znanymi sztuczkami dla fryzjera chleba.

Charakterystyczne cechy gry Bread Run:

  • pogoń za wrogiem;
  • aranżacja pomieszczeń z akcesoriami;
  • zbieranie monet, narzędzi i innych bonusów;
  • rzuca śmieci przez wroga w kierunku bohatera;
  • rozwój fryzjerstwa.

Zabawna historia i zabawne postacie stają się atrakcyjnym czynnikiem w projekcie. Mechanika standardowego prowadnika pozwala szybko przyzwyczaić się do zarządzania. Różne akcesoria umożliwiają udekorowanie wnętrza według własnych upodobań, ulepszenie fryzjera i przyciągnięcie jeszcze większej liczby klientów. Kontakt z ciastkami, ciastkami i innymi kontyngentami jest idealny, zawsze są zadowoleni z wyników majaczenia. Problemy powstają tylko ze złego układu. Dynamiczna rozgrywka i wyrazisty akompaniament muzyczny rozbudzą entuzjazm gracza i chęć kontynuowania jego ukochanej działalności pomimo psot wroga. Nie pozwól, aby smażone ziemniaki zdenerwowały Twój biznes plan!


Reklama

Pobierz Chleb 1.0.19

Nowości w tej wersji
- Reach Goals & Earn Rewards!
- Enjoy Summer Event!
informacje ogólne
wersja 1.0.19 (45)
Data umieszczenia 2021-07-02 19:21
rozmiar 85.85 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/10 09:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |