Bubble Pop - Bubble Breaker Game
0 (0)

Bubble Pop - Bubble Breaker Game

Opis:

Bubble Pop - Bubble Breaker Game to morska łamigłówka, w której musisz strzelać do bąbelków i ratować młode ryby zablokowane w sferycznych pułapkach.

Syrenka zaprasza gracza do rozpoczęcia ekscytującej przygody i zaangażowania się w wypuszczanie małych ryb. W górnej części ekranu wyświetlane są kule, które będą musiały trafić. Czasami wyświetlana jest tylko dolna strefa złożonej struktury bąbelków, reszta stanie się widoczna po zniszczeniu pierwszej warstwy. Wśród okrągłych wielokolorowych figurek widoczni są zakładnicy, ich uwolnienie jest głównym celem. Liczba strzałów jest ściśle ograniczona, do wyboru jest kilka kul identycznych z tymi, które mają zostać trafione.

Trajektorię elementu uderzenia można dokładnie obliczyć. Ekran jest rodzajem ramki lokalizacyjnej, jego ściany służą jako czynnik odblaskowy, dlatego można go uderzać nie tylko wzdłuż dolnej linii. Po wybraniu kuli powinieneś trafić w te same cele, wtedy efekt niszczenia bąbelków tego samego rodzaju i ewentualnie sąsiednich wystąpi, jeśli będziesz mógł tworzyć kombinacje. Zaostrzone postacie zostaną uwolnione i będą mogły zmniejszyć licznik zakładników na specjalnym panelu. Jeśli element wystrzeliwujący trafi tylko w obce figurki, stanie się po prostu dodatkowym fragmentem kolorowej wielosferowej struktury kulek.

Charakterystyczne cechy gry Bubble Pop:

  • strzelanie do kolorowych kulek;
  • uwolnienie smutnych ryb;
  • zestaw punktów i gwiazd;
  • pomocnicza syrenka;
  • przygoda na głębokim morzu.

Udane strzały przynoszą dziesiątki punktów i podziw syreny, stale monitorując działania gracza. Celowanie w początkowe etapy jest łatwe, ale później obliczenie linii lotu piłki trwa dłużej. Na szczęście proponowana trajektoria jest narysowana w jasnym kolorze jako wskazówka. Prosta historia, żywa grafika i intuicyjne sterowanie gwarantują dobrą rozrywkę. Misja ratowania małych postaci czyni ten proces ważniejszym. Uzyskane punkty i gwiazdki motywują do poruszania się i testowania bardziej złożonych zagadek, ich twórca stworzył kilkaset. Spróbuj rozwiązać każdy problem bez błędów!


Reklama

Pobierz Bubble Pop - Bubble Breaker Game 1.24

Nowości w tej wersji
A new journey is about to begin! Come and help the princess!
informacje ogólne
wersja 1.24 (24)
Data umieszczenia 2020-10-25 16:57
rozmiar 80.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje vfungame na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/11 09:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |