Forgotten Hill Disillusion: The Library
5 (4)

Forgotten Hill Disillusion: The Library

Opis:

Gra Forgotten Hill Disillusion: The Library to zabawna misja, w której musisz zbadać bibliotekę, dowiedzieć się o okropnościach, które wydarzyły się wcześniej i podważyć wszelkie informacje.

Postać uciekła z zapomnianego wzgórza ponad rok temu, po czym życie stało się nie do zniesienia. Nikt nie wierzył w straszne historie, które opowiadał, więc mężczyzna przestał dzielić się swoimi doświadczeniami. Koszmary zdarzały się coraz częściej, jedynym sposobem wydawało się głębsze przestudiowanie tematu. Muzeum biblioteczne jest idealne do znalezienia przyczyn horroru. Podejrzany konsjerż przy wejściu sprzedaje przepustkę klientowi. Bilet na wejście do dziwnego pokoju obiecuje wiele nowych wrażeń i odkryć.

Kolejna historia będzie ważnym rozdziałem w specjalnym czasopiśmie. Nagrywane są tam niezliczone straszne wydarzenia. Bohater będzie musiał wrócić do sytuacji z przeszłości, choć pragnienie zapomnienia o nich na zawsze zwyciężyło nad innymi snami. Każda linia z wpisów w dzienniku jest pełna horroru; konieczne jest mentalne przygotowanie się do przerażających łamigłówek i zagadek o tym samym stylu. Studiowanie pokoi i rozwiązywanie zagadek z początku intensyfikuje strach, potem stopniowo pojawiają się wskazówki, rodzi się podekscytowanie, chcę dowiedzieć się więcej, pomóc długowiecznej postaci pozbyć się lęków.

Charakterystyczne cechy zadania:

  • nietrywialne łamigłówki, zadania;
  • skomplikowana fabuła;
  • poszukiwanie prawdy w przerażającej atmosferze;
  • znajomi z ciekawskimi bohaterami;
  • mieszanka sztuki i horroru.

Zbyt prosta, jednoznaczna odpowiedź może wprowadzać w błąd, zaleca się sprawdzanie informacji, ciągłe poszukiwanie alternatywnych rozwiązań. Powrót do przeszłości pomoże poznać ważne szczegóły, odkryć więcej globalnych tajemnic i spojrzeć na wydarzenia z innej perspektywy. Zadania logiczne, wyszukiwanie przedmiotów i ich niestandardowe zastosowanie zajmą większość czasu gracza. W pokojach i korytarzach kryje się wiele tajemnic, prawdopodobnie w małym pomieszczeniu może zostać zablokowana. Ścieżka dźwiękowa eskaluje atmosferę, ale jeśli zachowasz spokój, możesz znaleźć klucz do dowolnych drzwi. Obecny projekt zawiera pierwszy rozdział przygody, spróbuj przeżyć, aby przygotować się na kolejne odkrycia.


Reklama

Pobierz Forgotten Hill Disillusion: The Library 1.0.11

Nowości w tej wersji
Thank you for visiting the Museum of Forgotten Hill! Hopefully most of the issue on Android 11 devices should be gone with this version. We hope you'll enjoy the visit!
informacje ogólne
wersja 1.0.11 (17)
Data umieszczenia 2021-04-10 07:14
rozmiar 121.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje FM-Studio na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/11 11:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |