Shooter 3D - gra odszyfrowująca wysokie IQ
0 (0)

Shooter 3D - gra odszyfrowująca wysokie IQ

Opis:

Assassin Sniper 3D - Merge Gun Shooting Game to fajna strzelanka, w której profesjonalny snajper wykonuje zadania przywódcze i zabija tylko osoby odpowiedzialne.

Chris w dzieciństwie uwielbiał chodzić na polowania z ojcem, od młodości celował w niego strzelanie. Facet stał się żołnierzem piechoty morskiej, zyskał reputację śmiertelnego snajpera. Później, jako weteran, ponownie zaangażował się w działalność snajperską, aby rozwiązać tajemnicze morderstwo ojca i pomścić ukochaną osobę. Pierwotnie planowano, że po wykonaniu jednego zadania totem gracza otrzyma informacje o zabójcach, ale do wykonania jest znacznie więcej misji.

Pragnienie zemsty i wyjaśnienia prawdy skłoniło mnie do zaakceptowania warunków przywództwa. Po krótkim opisie misji użytkownik pomaga bohaterowi celować i strzelać w odpowiednim czasie. Monety polegają na strzelance do dobrej pracy. Gdy po raz pierwszy musisz zniszczyć jedyną postać obecną na stronie, misje są skomplikowane, a bohater musi samodzielnie ustalić, kto dokładnie strzelać. Brakujące lub dotykające niewinnych prowadzi do porażki i powtarzającej się utraty scenariusza.

Funkcje gry Assassin Sniper 3D:

  • celowane strzelanie w odległe cele;
  • zniszczenie złoczyńców, złodziei i innych złych ludzi;
  • misje o różnym stopniu trudności;
  • zarobki tysięcy monet;
  • łączenie broni w celu ulepszenia.

Czasami musisz zostawić wszystkich przy życiu, tworząc przeszkodę dla złoczyńców. Celem jest przycisk, który podnosi przeszkodę na drodze, ciężki przedmiot, który, jeśli zostanie upuszczony, uniemożliwi zbiegom ucieczkę lub coś innego. Poziom trwa kilka sekund, ale czasem potrzebna jest cała strategia dla jego wysokiej jakości przejścia. Po serii misji możliwość aktualizacji. Bohater otrzymuje kilka najprostszych pistoletów; dzięki połączeniu identycznych modeli strzelec otrzymuje skuteczniejszą broń.

Nieznane plany Chrisa, ciągłe pragnienie poznania szczegółów morderstwa własnej osoby, dodają wiele pytań do fabuły, sprawiają, że myślisz nie tylko o zadaniach. Wygodne sterowanie i dobra grafika przypadną do gustu miłośnikom strzelanek. Poznaj ideę bohaterki i pomóż jej urzeczywistnić!


Reklama

Pobierz Shooter 3D - gra odszyfrowująca wysokie IQ 1.6

Nowości w tej wersji
Updated many levels (21-30)and optimized game experience.
informacje ogólne
wersja 1.6 (6)
Data umieszczenia 2020-01-11 12:57
rozmiar 54.81 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/12 09:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |