War zombie: arena
0 (0)

War zombie: arena

Opis:

Gra War Zombie: Arena to strzelanka akcji, w której musisz stworzyć drużynę różnych bohaterów, połączyć siły z ocalałymi i zmierzyć się z zombie lub walczyć o status ostatniego ocalałego.

Przyszłość planety była zagrożona przez wirusa, chodzące trupy zalały terytorium. Konieczne jest uratowanie świata, wyeliminowanie wrogów i zjednoczenie się z tymi, którym udało się uniknąć złowrogiej infekcji. W przypadku honorowej misji gracz wpisuje postacie w drużynie i wysyła je do trójwymiarowych miejsc, w których dochodzi do ciągłych potyczek. Wysoka dynamika wydarzeń powoduje koncentrację, ciągłe tropienie wrogów, inicjowanie bitew. Po zdobyciu minimalnego doświadczenia możesz odblokować silniejsze jednostki o unikalnych umiejętnościach, zdolność do interakcji z potężną bronią i odparcia większej liczby przeciwników.

Dzięki takiemu zespołowi perspektywa zwycięstwa w ataku armii zombie rośnie. Zawieranie sojuszy z ocalałymi daje szansę na całkowitą eliminację zła. Lokalizacje są podzielone na bloki, na każdej ulicy panuje chaos, musisz biegać i zabijać antagonistów za pomocą różnych broni (dostępny jest wybór różnych modeli dla stylu walki). Przejęcie zasobów, dodatkowe obce źródło energii, pomoże również ograniczyć przeżycie wroga. Konsekwencje strasznej epidemii będą musiały zostać naprawione przez długi czas, ale oczyszczenie nawet niewielkiego obszaru gwarantuje bezpieczeństwo tym, którzy chcą uciec i ukryć się.

Charakterystyczne cechy gry War Zombie: Arena:

  • egzekucja zmarłych;
  • budowanie sojuszy z ocalałymi;
  • odblokować postacie o różnych umiejętnościach;
  • solidny arsenał broni;
  • dwa formaty rozgrywki.

Jeśli pojedyncza walka dla gracza jest bardziej interesująca niż współpraca z drużyną, zaleca się uruchomienie drugiego trybu i walkę z zombie i innymi wojownikami na własną rękę. Misją jest zniszczenie wszystkich bez wyjątku. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że każda postać na stronie staje się wrogiem i stara się zabić bohatera. Trójwymiarowa przestrzeń i szata graficzna z uproszczonymi formami odsuwają się od rzeczywistości i zanurzają użytkownika w fikcyjnym świecie. Wysoka częstotliwość wydarzeń eliminuje nudę, a dobry akompaniament dźwiękowy uzupełnia atmosferę chaosu. Miłośnikom bitew wojskowych z zombie na pewno spodoba się ten projekt!


Reklama

War zombie: arena

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/12 12:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |