Zabójca duchów
0 (0)

Opis:

Ghost Killer to interesująca gra logiczna, w której musisz strzelać do duchów za pomocą wiązki laserowej, unikać działań odwetowych, używać przeszkód, aby zmienić kierunek widzenia.

Postać weszła w ciemny, pełen potworów obszar. W rękach tylko lasera, działającego jako narzędzie oświetleniowe i broń. Podczas oglądania z perspektywy trzeciej gracz widzi swój totem i może go obrócić, ale lokalizacja pozostaje niezmieniona. Czasami na stronie pojawia się kilku zabójców, są kontrolowani jednocześnie, bohaterowie obracają się w tym samym czasie. Zarządzaj tylko jednym, pozostawiając drugi na bieżącej pozycji, nie będzie działać. Ruch palcem w lewo / w prawo pozwala rozmieścić zabójców we właściwym kierunku, wystrzeliwuje się jednym kliknięciem.

Duchy nie zawsze są od razu widoczne, czasem można je odróżnić tylko poprzez skierowanie wiązki laserowej. Światło może być odbijane w postaci kropkowanej linii, segmentu koła lub innego kształtu, w zależności od liczby przeciwników i opcji ich zniszczenia (wskazanej przed rozpoczęciem misji). Jeśli antagoniści są w stanie oddać strzał, poruszają się w tym samym czasie co zabójcy, mają identyczną broń. W chwili celowania musisz upewnić się, że laser wroga nie jest skierowany na totem, wtedy strzał będzie bezpieczny. Ogień, telewizor i inne elementy, w pobliżu których znajdują się antagoniści, również mogą stać się celem. Bloki i ściany służą jako doskonały reflektor, pomagają trafić w najdalszy cel.

Funkcje gry Ghost Killer:

  • poszukiwanie i niszczenie duchów w ciemności;
  • prawdopodobieństwo ataków ze strony przeciwników;
  • umiejętność zabicia kilku potworów jednym strzałem;
  • Niebezpieczne randki z szefem
  • opinia osoby trzeciej.

Nie ma limitu czasu na ukończenie poziomu, wystarczy wybrać osobną taktykę, aby rozwiązać każde zadanie. Duchy są statyczne, nie atakuj najpierw, możesz bezpiecznie obliczyć najlepszy sposób ich zniszczenia, pojedynczo lub w grupach. Ponure odcienie tła zwiększają jasność efektów wizualnych. Każda łamigłówka wymaga jednego lub więcej strzałów. Krótki czas trwania lokalizacji rekompensuje ich liczba, różnorodność zadań i niezliczone niuanse wymagające ostrożnego podejścia. Logiczne myślenie pomoże poradzić sobie z trudnymi misjami!


Reklama

Pobierz Zabójca duchów 1.1.5

Nowości w tej wersji
v1.1.5: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.1.5 (115)
Data umieszczenia 2020-03-05 00:45
rozmiar 18.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Mouse Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/13 09:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |