Opis:

Taxi Sim 2020 to fajny symulator, w którym taksówkarz lub prywatny przedsiębiorca jeździ po miastach świata, przewozi pasażerów i rywalizuje z przyjaciółmi online.

Na początku gracz ma do dyspozycji proste samochody. Możesz sprawdzić wybrany model w garażu i określić żądaną metropolię do podróży. Następnie musisz znaleźć potencjalnego klienta, szybko poprowadzić go wybraną trasą. Punkt początkowy, w którym dana osoba czeka na samochód, a miejsce przylotu są podświetlone na zielono, użytkownik może łatwo dowiedzieć się, gdzie dojechać i gdzie się zatrzymać. Ludzie spotykają się z innymi: niektórzy chętnie ścigają się z szybkością z całkowitym lekceważeniem zasad, po drugie, ostrożność jest priorytetem.

Surowy licznik czasu nie pozwala się wahać, na każdą wycieczkę przypada kilka minut. Pasażerowie wyrażają swoje życzenia i obawy; należy starać się zadowolić wszystkich bez uszczerbku dla siebie i samochodu. Po przyjeździe kierowca otrzymuje pieniądze i kontynuuje podróż po mieście w poszukiwaniu nowych klientów. Wypadki i inne działania siły wyższej prowadzą do zmniejszenia kontroli, należy wziąć pod uwagę ryzyko, ale zniszczenie pojazdów innych osób i tworzenie innych nietypowych sytuacji są również dopuszczalne.

Charakterystyczne cechy gry Taxi Sim 2020:

  • dziesiątki modeli samochodów;
  • zysk z zadowolonych pasażerów;
  • wybór miasta do pracy;
  • zmienny nastrój klientów;
  • pojedynczy format i multiplayer.

Doświadczeni kierowcy zmieniają samochody na bardziej szanowane, wybierają luksusowe modele lub samochody sportowe. Na takich żelaznych koniach możesz odbierać klientów VIP, otrzymywać więcej przychodów z każdej podróży. Niektóre postacie wsiadają do samochodu w złym humorze lub nie są w stanie jednoznacznie wskazać końcowego punktu przyjazdu. Zróżnicowane zachowanie ludzi przybliża rozgrywkę do rzeczywistości, musisz dostosować i zmienić taktykę jazdy. Oprócz trybu kariery możesz przetestować darmową jazdę lub uruchomić grę wieloosobową, aby grać ze znajomymi.

Ruch uliczny z różnymi rodzajami pojazdów na drodze i dużą liczbą ludzi na ulicach zbliża warunki do realistycznych. Dobra grafika, krajobrazy i zmieniające się warunki pogodowe uzupełniają fabułę. Wygodna kontrola, zmiana tuningu i kilka trybów rozgrywki umożliwiają jazdę we własnym stylu. Postaraj się zdobyć szacunek klientów i reputację najlepszego taksówkarza!


Reklama

Pobierz Taxi Sim 2020 1.2.9

Nowości w tej wersji
- bug fixing!
- 1 new SUV available!
- 1 new classic car available!
- special offers!
informacje ogólne
wersja 1.2.9 (22)
Data umieszczenia 2020-04-25 23:37
rozmiar 40.15 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ovidiu Pop na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/13 11:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |