Opis:

Taxi Sim 2020 to fajny symulator, w którym taksówkarz lub prywatny przedsiębiorca jeździ po miastach świata, przewozi pasażerów i rywalizuje z przyjaciółmi online.

Na początku gracz ma do dyspozycji proste samochody. Możesz sprawdzić wybrany model w garażu i określić żądaną metropolię do podróży. Następnie musisz znaleźć potencjalnego klienta, szybko poprowadzić go wybraną trasą. Punkt początkowy, w którym dana osoba czeka na samochód, a miejsce przylotu są podświetlone na zielono, użytkownik może łatwo dowiedzieć się, gdzie dojechać i gdzie się zatrzymać. Ludzie spotykają się z innymi: niektórzy chętnie ścigają się z szybkością z całkowitym lekceważeniem zasad, po drugie, ostrożność jest priorytetem.

Surowy licznik czasu nie pozwala się wahać, na każdą wycieczkę przypada kilka minut. Pasażerowie wyrażają swoje życzenia i obawy; należy starać się zadowolić wszystkich bez uszczerbku dla siebie i samochodu. Po przyjeździe kierowca otrzymuje pieniądze i kontynuuje podróż po mieście w poszukiwaniu nowych klientów. Wypadki i inne działania siły wyższej prowadzą do zmniejszenia kontroli, należy wziąć pod uwagę ryzyko, ale zniszczenie pojazdów innych osób i tworzenie innych nietypowych sytuacji są również dopuszczalne.

Charakterystyczne cechy gry Taxi Sim 2020:

  • dziesiątki modeli samochodów;
  • zysk z zadowolonych pasażerów;
  • wybór miasta do pracy;
  • zmienny nastrój klientów;
  • pojedynczy format i multiplayer.

Doświadczeni kierowcy zmieniają samochody na bardziej szanowane, wybierają luksusowe modele lub samochody sportowe. Na takich żelaznych koniach możesz odbierać klientów VIP, otrzymywać więcej przychodów z każdej podróży. Niektóre postacie wsiadają do samochodu w złym humorze lub nie są w stanie jednoznacznie wskazać końcowego punktu przyjazdu. Zróżnicowane zachowanie ludzi przybliża rozgrywkę do rzeczywistości, musisz dostosować i zmienić taktykę jazdy. Oprócz trybu kariery możesz przetestować darmową jazdę lub uruchomić grę wieloosobową, aby grać ze znajomymi.

Ruch uliczny z różnymi rodzajami pojazdów na drodze i dużą liczbą ludzi na ulicach zbliża warunki do realistycznych. Dobra grafika, krajobrazy i zmieniające się warunki pogodowe uzupełniają fabułę. Wygodna kontrola, zmiana tuningu i kilka trybów rozgrywki umożliwiają jazdę we własnym stylu. Postaraj się zdobyć szacunek klientów i reputację najlepszego taksówkarza!


Reklama

Pobierz Taxi Sim 2020 1.2.31

Nowości w tej wersji
- bug fixes and performance upgrade!
informacje ogólne
wersja 1.2.31 (44)
Data umieszczenia 2021-11-05 19:27
rozmiar 43.76 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Ovidiu Pop na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/13 11:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |