Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King
0 (0)

Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King

Opis:

Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King to gra akcji walki, w której boks, kung fu i inne rodzaje walk są połączone w celu skutecznego odparcia wielu ataków wroga.

Dzielny wojownik musiał walczyć z dużą liczbą antagonistów atakujących jego rodzinną wioskę. Mężczyzna był dobrze zaznajomiony z kilkoma rodzajami sztuk walki, stosował wiele sztuczek, ale było zbyt wielu przeciwników. Żona popełniła samobójstwo, gdy dowiedziała się o śmierci męża. Syn postanowił zemścić się na tych, którzy odważyli się zabić swoich rodziców, przeszkolonych przez najlepszego mistrza przez dwanaście lat i po starannym przygotowaniu zaczął działać. Grupy kilku wojowników są gotowe stawić czoła nowicjuszowi, a następnie bezwzględni bossowie.

Gracz najpierw pomaga ojcu walczyć tak długo, jak to możliwe, a następnie kontroluje młodego faceta w procesie szkolenia. Następnie postać spotka się z agresywnymi wojownikami. Młody bohater otrzymuje pomoc w postaci innych ludzi o dobrych umiejętnościach walki wręcz. Asystenci są mniej aktywni niż totem gracza, ale w sytuacjach awaryjnych ich siła jest bardzo cenna. Łącząc umiejętności karate, kung fu i boks, dana osoba może mieć niesamowitą siłę, musi być właściwie stosowana, biorąc pod uwagę szybko zmieniającą się sytuację. Magiczne moce i zaklęcia uzupełniają sztuczki i kombinacje, zapewniając bardziej pewne zachowanie bohatera.

Cechy gry Kung Fu Attack 3:

  • kombinacja uderzeń;
  • walka wręcz, sztuczki, kombinacje;
  • jednoczesna konfrontacja z kilkoma antagonistami;
  • potężni szefowie;
  • umiejętności magiczne, zaklęcia.

W dwuwymiarowym projekcie graficznym użytkownik widzi, co dzieje się z boku. Postać porusza się do przodu i walczy z przeciwnikami powstającymi ze wszystkich stron. Za pomocą joysticka możesz kontrolować wojownika, wybierać określone trafienia, wykonywać sztuczki. Sekwencja skutecznych manewrów jest przekształcana w kombinacje, daje dodatkową siłę. Dialogi tekstowe z mentorami, przeciwnikami i innymi ważnymi osobami pozwalają zagłębić się w zwroty akcji. Wysokiej jakości dźwięk wzmacnia ogrzewaną atmosferę. Pomóż totemy odpowiednio zemścić się na przestępcach jego rodziców!


Reklama

Pobierz Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King 1.4.6.186

Nowości w tej wersji
Unlock ALL SKILLs.
informacje ogólne
wersja 1.4.6.186 (47)
Data umieszczenia 2021-04-07 15:10
rozmiar 63.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Hs Soft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/14 10:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |