Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King
0 (0)

Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King

Opis:

Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King to gra akcji walki, w której boks, kung fu i inne rodzaje walk są połączone w celu skutecznego odparcia wielu ataków wroga.

Dzielny wojownik musiał walczyć z dużą liczbą antagonistów atakujących jego rodzinną wioskę. Mężczyzna był dobrze zaznajomiony z kilkoma rodzajami sztuk walki, stosował wiele sztuczek, ale było zbyt wielu przeciwników. Żona popełniła samobójstwo, gdy dowiedziała się o śmierci męża. Syn postanowił zemścić się na tych, którzy odważyli się zabić swoich rodziców, przeszkolonych przez najlepszego mistrza przez dwanaście lat i po starannym przygotowaniu zaczął działać. Grupy kilku wojowników są gotowe stawić czoła nowicjuszowi, a następnie bezwzględni bossowie.

Gracz najpierw pomaga ojcu walczyć tak długo, jak to możliwe, a następnie kontroluje młodego faceta w procesie szkolenia. Następnie postać spotka się z agresywnymi wojownikami. Młody bohater otrzymuje pomoc w postaci innych ludzi o dobrych umiejętnościach walki wręcz. Asystenci są mniej aktywni niż totem gracza, ale w sytuacjach awaryjnych ich siła jest bardzo cenna. Łącząc umiejętności karate, kung fu i boks, dana osoba może mieć niesamowitą siłę, musi być właściwie stosowana, biorąc pod uwagę szybko zmieniającą się sytuację. Magiczne moce i zaklęcia uzupełniają sztuczki i kombinacje, zapewniając bardziej pewne zachowanie bohatera.

Cechy gry Kung Fu Attack 3:

  • kombinacja uderzeń;
  • walka wręcz, sztuczki, kombinacje;
  • jednoczesna konfrontacja z kilkoma antagonistami;
  • potężni szefowie;
  • umiejętności magiczne, zaklęcia.

W dwuwymiarowym projekcie graficznym użytkownik widzi, co dzieje się z boku. Postać porusza się do przodu i walczy z przeciwnikami powstającymi ze wszystkich stron. Za pomocą joysticka możesz kontrolować wojownika, wybierać określone trafienia, wykonywać sztuczki. Sekwencja skutecznych manewrów jest przekształcana w kombinacje, daje dodatkową siłę. Dialogi tekstowe z mentorami, przeciwnikami i innymi ważnymi osobami pozwalają zagłębić się w zwroty akcji. Wysokiej jakości dźwięk wzmacnia ogrzewaną atmosferę. Pomóż totemy odpowiednio zemścić się na przestępcach jego rodziców!


Reklama

Pobierz Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King 1.3.9.101

Nowości w tej wersji
Optimized the experience.
informacje ogólne
wersja 1.3.9.101 (40)
Data umieszczenia 2020-07-26 05:33
rozmiar 60.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Hs Soft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/14 10:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |