Opis:

Gra ALB to niezwykła łamigłówka, w której dziedziczka króla próbuje rządzić państwem, rozwiązuje problemy ściśle w rozdziałach i wybiera styl rządzenia.

Dziewczyna będzie musiała zdecydować o formacie swojego przyszłego życia i podjąć wiele fatalnych decyzji. Aby znaleźć połączenie łamigłówek, musisz poruszać się po witrynie, podzielonej na komórki. Jeden ruch palcem powoduje, że gracz przesuwa jedną komórkę w określonym kierunku. Podczas ruchu ważne jest, aby oczyścić drogę z przeszkód, uruchomić mechanizmy budowania mostów nad otchłanią, walczyć z przeciwnikami lub wykorzystywać je na swoją korzyść. Każdy rozwiązany krok dodaje informacje do specjalnej książki, podzielonej na rozdziały.

Duże bloki należy nacisnąć na przyciski, aby aktywować dodatkowe płytki. Staną się rodzajem belek poprzecznych, pomogą pokonać pustą przestrzeń i przechodzić z jednego punktu do drugiego. Kiedy zasada interakcji z blokami stanie się nawykiem, na terytorium pojawią się wrogie postacie. Te osoby nie lubią tych, którzy odważą się pójść bezpośrednio do nich. Boczne podejście umożliwia zepchnięcie nieznajomego ze stabilnej powierzchni, on poleci gdzieś w dół. Czasami antagoniści poruszają się według jasnego algorytmu. Zaleca się popychać takich we właściwym kierunku, a następnie ich ruchem mimowolnie pomogą dziewczynie oczyścić ścieżkę, dodać element mostu lub przesunąć płytkę w określony sposób.

Charakterystyczne cechy gry ALB:

  • puzzle z podziałem na rozdziały;
  • komunikacja z interesującymi bohaterami;
  • śledzenie transformacji księżniczki;
  • możliwość rządzenia lub samotności;
  • zależność ujawnienia fabuły od decyzji bohaterki.

Później płytki mogą zdradziecko pękać pod stopami, być niestabilne. Trudność zadań stopniowo wzrasta, uniemożliwiając graczowi relaks. Zadania logiczne w trójwymiarowej grafice sprawiają, że trenujesz swoje myślenie, koncentrujesz się na celach i obliczasz kroki do przodu. Zmieniając wygląd i charakter bohaterki, wpływ działań na życie całego królestwa nakłada na użytkownika odpowiedzialność. Historia z oddziałami, spotkania z różnymi postaciami pozwalają jeszcze bardziej zaangażować się w rozgrywkę. Pomóż księżniczce wybrać właściwe zakręty na drodze!


Reklama

Pobierz ALB 2.6

Nowości w tej wersji
bug fix
informacje ogólne
wersja 2.6 (25)
Data umieszczenia 2020-10-05 13:53
rozmiar 81.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Sum Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/14 12:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |