Linia frontu: Wielka Wojna Ojczyźniana
0 (0)

Linia frontu: Wielka Wojna Ojczyźniana

Opis:

Gra Frontline: The Great Patriotic War to historyczna strategia, w której musisz walczyć po stronie wojsk ZSRR, używać różnych jednostek, iść naprzód i miażdżyć wroga.

W trybie offline gracz będzie koordynował wojska, tworzył strategię bitwy. Przygotuj się do walki w różnych miastach, a nawet krajach, zmień taktykę, uwzględniając warunki pogodowe na niektórych terytoriach. Schematyczna mapa pozwala szybko przemieszczać się między miastami i atakować w zaplanowanych punktach. W bitwach warto obliczyć kontratak wroga, przeanalizować opcje wykonania bitew z najmniejszymi obrażeniami. Zachowanie antagonistów denerwuje cię, musisz stworzyć niestandardowe scenariusze akcji. Na szczęście jest czas na przemyślenie każdego kroku, tempo można ustalić indywidualnie.

Doświadczony władca otwiera mnóstwo możliwości: nowy sprzęt, broń, umiejętności totemów. Możesz pogrążyć wroga w stanie krótkotrwałego wstrząsu, zepsuć mu widok dymu kosmicznego, strzelać z dział uznanych za zaawansowane podczas II wojny światowej. Historyczne bitwy są nieuniknione, musisz się do nich starannie przygotować. Tylko planowanie manewrów na długie okresy pomoże przetrwać trudną sytuację, w której żołnierze nie mogą normalnie odpoczywać i stale myśleć o nadchodzących bitwach. Uważnie przestudiuj możliwości sprzętu i umiejętności dostępnych żołnierzy, aby stworzyć najlepsze kombinacje dla skutecznych ataków.

Charakterystyczne cechy strategii:

  • realistyczne mapy II wojny światowej;
  • udział w bitwach historycznych;
  • poprawa umiejętności;
  • poszerzanie arsenału broni;
  • wkraczając na terytorium wroga.

Twórca próbował odtworzyć scenariusz historyczny i stworzył dobry projekt dla fanów wojennej rozgrywki wraz z tworzeniem strategii. Ponure odcienie grafiki idealnie pasują do zamierzonej atmosfery. Jasne położenie miast na mapie pozwala użytkownikowi uczestniczyć w słynnych bitwach, zmieniać bieg wydarzeń. Schemat pozwala myśleć globalnie i rozważać przyjęcie dużej ugody jako wspólnej rzeczy, która wymaga kilku celowanych trafień. Ostrożność i wytrwałość pomogą osiągnąć cele wyznaczone przez najlepszego dowódcę!


Reklama

Pobierz Linia frontu: Wielka Wojna Ojczyźniana 1.0.2

Nowości w tej wersji
✔Friends, v1.0.2 is here, the game is now FREE!!!
✔Gameplay improvements
✔Bugfixing
✔The game now features commercials (no more IAP)
✔Those of you who already paid for the game will receive access to a special DLC for free in the next Big update
Cheers!
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (43)
Data umieszczenia 2021-01-31 11:41
rozmiar 128.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/15 10:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |