Linia frontu: Wielka Wojna Ojczyźniana
0 (0)

Linia frontu: Wielka Wojna Ojczyźniana

Opis:

Gra Frontline: The Great Patriotic War to historyczna strategia, w której musisz walczyć po stronie wojsk ZSRR, używać różnych jednostek, iść naprzód i miażdżyć wroga.

W trybie offline gracz będzie koordynował wojska, tworzył strategię bitwy. Przygotuj się do walki w różnych miastach, a nawet krajach, zmień taktykę, uwzględniając warunki pogodowe na niektórych terytoriach. Schematyczna mapa pozwala szybko przemieszczać się między miastami i atakować w zaplanowanych punktach. W bitwach warto obliczyć kontratak wroga, przeanalizować opcje wykonania bitew z najmniejszymi obrażeniami. Zachowanie antagonistów denerwuje cię, musisz stworzyć niestandardowe scenariusze akcji. Na szczęście jest czas na przemyślenie każdego kroku, tempo można ustalić indywidualnie.

Doświadczony władca otwiera mnóstwo możliwości: nowy sprzęt, broń, umiejętności totemów. Możesz pogrążyć wroga w stanie krótkotrwałego wstrząsu, zepsuć mu widok dymu kosmicznego, strzelać z dział uznanych za zaawansowane podczas II wojny światowej. Historyczne bitwy są nieuniknione, musisz się do nich starannie przygotować. Tylko planowanie manewrów na długie okresy pomoże przetrwać trudną sytuację, w której żołnierze nie mogą normalnie odpoczywać i stale myśleć o nadchodzących bitwach. Uważnie przestudiuj możliwości sprzętu i umiejętności dostępnych żołnierzy, aby stworzyć najlepsze kombinacje dla skutecznych ataków.

Charakterystyczne cechy strategii:

  • realistyczne mapy II wojny światowej;
  • udział w bitwach historycznych;
  • poprawa umiejętności;
  • poszerzanie arsenału broni;
  • wkraczając na terytorium wroga.

Twórca próbował odtworzyć scenariusz historyczny i stworzył dobry projekt dla fanów wojennej rozgrywki wraz z tworzeniem strategii. Ponure odcienie grafiki idealnie pasują do zamierzonej atmosfery. Jasne położenie miast na mapie pozwala użytkownikowi uczestniczyć w słynnych bitwach, zmieniać bieg wydarzeń. Schemat pozwala myśleć globalnie i rozważać przyjęcie dużej ugody jako wspólnej rzeczy, która wymaga kilku celowanych trafień. Ostrożność i wytrwałość pomogą osiągnąć cele wyznaczone przez najlepszego dowódcę!


Reklama

Pobierz Linia frontu: Wielka Wojna Ojczyźniana 0.3.1

Nowości w tej wersji
Fixed map Stalingrad, special thanks to Barry Walker
Minor Tweak & Bug-Fixing
informacje ogólne
wersja 0.3.1 (31)
Data umieszczenia 2020-06-26 10:07
rozmiar 125.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/15 10:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |