Super Fudge 2: RETRO
0 (0)

Opis:

Super Fudge 2: RETRO to urocza, swobodna gra, w której czarny kot skacze na platformach w różnych pojazdach, zbiera monety i unika nieprzyjemnych szopów.

Czarny kot planuje długą podróż, więc przed rozpoczęciem wybiera, co lepiej iść naprzód. Możesz wziąć SUV, czołg, samolot, coś innego. Niezależnie od wyboru ścieżka będzie musiała iść identycznie. Monety przedstawiające ryby są hojnie rozrzucone na wielu platformach. Należy je zebrać, aby zdobyć punkty (rosnąca liczba jest wyświetlana w górnym rogu ekranu). Rozgrywka jest nieograniczona, zadaniem jest pokonanie maksymalnego dystansu i zdobycie jak największej liczby punktów. Jeśli uda ci się pobić własne rekordy, miłe powiadomienie poinformuje gracza o nowym osiągnięciu.

Problemy pojawiają się natychmiast: samoloty z monetami są umieszczane w różnych odległościach od ziemi, musisz regularnie podnosić się i schodzić. Istnieje ryzyko silnego ciosu, po którym będziesz musiał ponownie rozpocząć pisanie scenariusza. Doły i pułapki sprawiają, że ciągle zmieniasz wysokość. Szopy pracze stają się dodatkowym szkodliwym czynnikiem. Latają na spadochronach i powalają kota, czołgają się pod i pod poprzeczkami i utrudniają zebranie wszystkich dostępnych pieniędzy. Kiedy gracz ma szczęście, jego totem łapie bonus w postaci przyspieszenia lub krótkiej podróży bez przeszkód. Następnie waluta gry zostaje przelana do skarbonki w niewiarygodnych ilościach.

Funkcje gry Super Fudge 2: RETRO:

  • transport naziemny i lotniczy;
  • pułapki, szopy-wrogowie;
  • odblokować unikalne klasy;
  • platformy na różnych wysokościach;
  • monety rybne, bonusy.

Dwuwymiarowa grafika z obserwacją sytuacji z boku pozwala graczowi wyraźnie zobaczyć kierunek ruchu i najbliższe przeszkody na drodze. Prawdziwi szopy mogą latać lub biegać nagle, musisz być zawsze gotowy do manewru. Najprostsza zasada zarządzania pozwala szybko zrozumieć taktykę ruchu, najważniejsze jest nie rozpraszanie uwagi, omijanie niebezpieczeństw w czasie, łapanie nagród i ulepszeń. Zmienne lokalizacje pozwalają na jazdę przez zielone pola, górskie drogi, piaszczyste pustynie, terytoria w pobliżu placu budowy. Podaruj ogoniastemu zwierzakowi długą i ekscytującą podróż!


Reklama

Pobierz Super Fudge 2: RETRO 1.0.13

Nowości w tej wersji
-Fix for slower minigame and powerup arrival
-Fix for low game volume
-Fix for planes touching platforms
-Fix for no platforms generated
informacje ogólne
wersja 1.0.13 (1001300)
Data umieszczenia 2020-01-14 19:32
rozmiar 15.96 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje technofou na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/15 12:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |