Sticklings Deluxe
0 (0)

Opis:

Sticklings Deluxe to zabawna gra logiczna, w której musisz narysować bezmyślnie przewijające się naklejki do miejsca docelowego, odsuwać je od przeszkód za pomocą szerokiego zakresu umiejętności.

Na każdym poziomie gracz otrzymuje pudełko z określoną liczbą bohaterów. Niektórzy z nich muszą dostać się do specjalnego portalu zlokalizowanego w odległym punkcie w trójwymiarowej lokalizacji. Postacie celowo przekazują dalej, ignoruj ​​wszelkie niebezpieczeństwa i ryzyko. Użytkownik musi stworzyć środowisko, w którym część totemów z pewnością dotrze do celu i wskoczy do czarnej dziury ze świecącą obwódką. Aby osiągnąć cel, istnieje cały arsenał umiejętności, każdemu można przypisać zadanie tylko raz.

Ludzi można zatrzymać, aby stały się nieprzeniknioną ścianą dla reszty (kiedy uderzysz w ścianę, chodząca osoba automatycznie zmieni kierunek ruchu). Opcja samozniszczenia pozwoli eksplodować dużą przeszkodę, przedwcześnie zmieniając sposób bohaterów. Bomba może również zniszczyć dodatkowy element. Funkcja wznoszenia mostu umożliwia dotarcie do odległego punktu, niedostępnego przez bezpośredni ruch. Kolejny most pomaga uniknąć wpadnięcia w liczne otchłani. Na poziomie o ograniczonej liczbie umiejętności użytkownik stosuje je według własnego uznania. Czasami wystarczy tylko część dostępnych opcji.

Cechy gry Sticklings Deluxe:

  • organizacja warunków przenoszenia bohaterów na portal;
  • zastosowanie różnych umiejętności;
  • termin wykonania zadania;
  • otrzymywanie medali;
  • ryzyko śmierci naklejek.

Istnieje wiele algorytmów doprowadzania bohaterów na pożądaną drogę, najważniejsze jest to, aby nie stracić dużej liczby totemów podczas rozwiązywania zagadki. Trójwymiarowe położenia kątowe z pułapkami, zabójczymi mechanizmami i innymi problemami zmuszają przewodnik do opracowania osobnej strategii dla każdego etapu. Bezwzględny zegar sprawia, że ​​się spieszysz, ale bez niego powolność jest nie do przyjęcia: lokalizacja znajduje się w środku otchłani, postacie zbliżają się do krawędzi i skaczą cicho, jeśli nie powstrzymasz ich przed zrobieniem tego w odpowiednim czasie. Czeka czterdzieści ciekawych zadań, gotowych do otwarcia skrzynek z naklejkami.


Reklama

Pobierz Sticklings Deluxe 1.0.1

Nowości w tej wersji
Various updates and improvements
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (6)
Data umieszczenia 2020-06-16 08:13
rozmiar 79.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/16 10:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |