Ragnarok M: Eternal Love
0 (0)

Ragnarok M: Eternal Love

Opis:

Gra Ragnarok M: Eternal Love to nie tylko kolejna gra fabularna na Androida, jest już ich ogromna liczba, dobra i niezbyt dobra, jednak z wielu powodów nie da się porównać z niczym innym. Zaczniemy jednak od wydawców, którzy grali rolę studia Gravity Interactive Inc., na którego konto jest to druga gra, i nie będziemy nawet pamiętać pierwszej. Niemniej jednak ta nazwa była znana prawdziwym fanom gier fabularnych od prawie 20 lat, ponieważ to oni wydali grę Ragnarök Online w połowie 2000 roku, która stała się prekursorem nowości.


Pamiętajmy, jaki oryginał był dla nas? Po pierwsze, ta gra RPG została stworzona na podstawie koreańskich komiksów, a wiele imion i nazwisk zapożyczono z mitologii skandynawskiej i mitologii niektórych innych krajów. Grafika była wyjątkowa, ponieważ twórcom udało się połączyć zarówno 2D, jak i 3D na jednym ekranie, który wyglądał dość „retro”, ale element wizualny nigdy nie był mocną stroną tej gry.

Główną cechą jest ciągły rozwój, który twórcy nazwali „epizodami” i podczas całego istnienia oryginału udało się wydać aż 14 sztuk, a każdy nowy nie tylko poszerzył świat gry, ale także dodał nowe funkcje, mechanikę ... Jest to gra fabularna, w której to było możliwe naprawdę wszystko!

Ale co dostaliśmy na telefony komórkowe? To pytanie jest prawdopodobnie zadawane przez wielu, szczególnie tych, którzy widzieli przeniesiony Lineage, Aion i wielu innych ... Tym razem jednak deweloperzy zrobili wszystko dobrze!

Co uratowaliśmy:

  • Dziwna, ale wciąż fajna grafika
  • Bardzo interesująca historia, która pozwoli ci zapomnieć o „hodowaniu mobów”
  • Bitwy z innymi graczami w czasie rzeczywistym i bitwy klanowe
  • Zwierzęta i rzemiosło
  • Wszystkie klasy postaci i zawody

Jednocześnie w grze nie ma reklam, ale zakupy, jak zwykle, są mile widziane. Wszystko, co napisaliśmy wcześniej, to więcej niż wystarczająca ilość, by uzyskać nie tylko przyzwoitą dawkę nostalgii, ale także bardzo interesującą i wciągającą grę.


Podsumowując: gra Ragnarok M: Eternal Love jest zdecydowanie godna uwagi, szczególnie jeśli grałeś w źródło, ale ostrzegamy, niektóre funkcje mobilnych gier fabularnych nie przeszły nawet tego projektu.


Reklama

Pobierz Ragnarok M: Eternal Love 1.0.25

Nowości w tej wersji
New Race

New Map - Barren Land

New Dungeon - Echoing Corridor

Game Optimizations
informacje ogólne
wersja 1.0.25 (276)
Data umieszczenia 2021-02-28 23:51
rozmiar 72.65 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

WRITE_MEDIA_STORAGE

WRITE_MEDIA_STORAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

ACCESS

ACCESS

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/17 09:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |