Opis:

One Up Dungeon to wciągająca gra fabularna, w której musisz atakować na czas tłumy naprzemiennie zbliżających się wrogów i bronić się przed ich atakami za pomocą potężnej tarczy.

Gracz kontroluje dzielną postać, która zstąpiła w głąb lochu. Mieszkają tam chodzące trupy i inne złe duchy, aktywnie atakując nieproszonych gości. Misją rycerza jest posprzątanie dużej liczby pokoi, w każdym mieszka kilku przeciwników, wszystkie muszą zostać zniszczone. Bitwy turowe jeden na jednego pozwalają skoncentrować się na osobnym antagoniście. Po śmierci jednego na arenie pojawia się następujący komunikat (wcześniej cierpliwie czekał na swoją kolej w schronie).

Zarządzanie odbywa się za pomocą tylko dwóch kluczy, po zastosowaniu miecza do ataku musisz przygotować się na atak odwetowy i zabezpieczyć się tarczą w czasie kontrataku. Szybkość reakcji odgrywa kluczową rolę, ważne jest, aby wybrać moment, aby kliknąć przycisk. Oba narzędzia można ulepszyć, jeśli odblokujesz takie opcje. Po oczyszczeniu pokoju dostępny jest jeden z trzech losowych ulepszeń. Tryb furii sprawia, że ​​bohater jest prawdziwą bestią, nieskończenie zwiększa szybkość niszczenia przeciwników.

Charakterystyczne cechy gry One Up Dungeon:

  • przebywanie w lochach bez wsparcia braci;
  • czyszczenie strony;
  • walczy z potężnymi potworami;
  • ulepszenia miecza i tarczy;
  • wyjątkowość każdego fragmentu lokalizacji.

Każde kolejne pole bitwy jest gorsze od poprzedniego. Poprawia się wyposażenie wrogów, totem gracza może pozwolić sobie na taki luksus, wydając prawdziwe pieniądze. Losowe dodatkowe zalety sprawiają, że proces bitwy na tych samych arenach jest unikalny podczas powtarzanego przejścia poziomu. Ciągłe pompowanie sprawia, że ​​za każdym razem doświadczasz nowych wrażeń, nawet biorąc pod uwagę elementarną kontrolę. Dobra grafika, kolorowe korytarze i pokoje oraz potężna melodia poza ekranem sprawiają, że chcesz odkrywać i sprzątać więcej pokoi. Kościani przeciwnicy z dobrymi umiejętnościami dla jednego gracza zmuszają ich do koncentracji na bitwie i doskonalenia szybkości reakcji. Pomóż rycerzowi przetrwać i zabić wszystkie szkielety czekające na bitwę!


Reklama

Pobierz Jeden loch 0.02

Nowości w tej wersji
A brand new game fresh from the oven!
informacje ogólne
wersja 0.02 (2)
Data umieszczenia 2020-01-16 17:58
rozmiar 12.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Hyperkani na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/17 11:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |