Opis:

Gra BattleTime 2 to kolorowa strategia, w której wojownicy zdobywają terytoria, przejmują wieże innych ludzi, wzmacniają swoje budynki i energicznie bawią się w dużych lokalizacjach.

Gracz przejmuje kontrolę nad jedną z dostępnych frakcji i tworzy strategię szybkiego zdobywania nowych ziem przy najmniejszym uszkodzeniu żołnierzy. Konieczne jest wzięcie pod uwagę mocnych stron wybranych podwładnych, aby skutecznie wykorzystać ich umiejętności. Aby osiągnąć sukces, barbarzyńcy koniecznie zwracają się do ognistej mocy, nekromanci wskrzeszają umarłych, aby zwiększyć ich liczbę. Jeśli wybór padnie na Druidów, musisz przygotować się na przyjęcie pomocy od duchów, a zwycięstwo Zabójców przyczynia się do ciemności. Każdy typ żołnierzy ma magiczne i alchemiczne energie; przy odpowiednim użyciu są w stanie całkowicie zmienić scenariusz bitwy.

Dowódca musi przyczynić się do maksymalnej liczby wież w każdej lokalizacji. Po zdobyciu następnego budynku nie powinieneś się relaksować; do przydzielonego zamku może wpaść tłum wrogów. Każda frakcja ma podstawowy kolor, dach budynku zostanie pomalowany w cieniu żołnierzy, którzy byli w stanie przeprowadzić przechwycenie. Parametry budynków można poprawić, poprawi się także charakterystyka totemów. Dwa tuziny magicznych i alchemicznych korzyści z indywidualnymi perspektywami aktualizacji inspirują najbardziej innowacyjne kombinacje. Najbardziej wytrwali muszą spotkać się z ogromnymi maszynami, które działają jak bossowie.

Funkcje gry BattleTime 2:

  • epickie wielostronne konfrontacje;
  • 4 frakcje do wyboru;
  • umiejętności w zakresie indywidualnych systemów aktualizacji;
  • szereg ulepszeń w obronie i ataku;
  • złośliwi szefowie robotów.

Projekt ma wysoką dynamikę i łatwość zarządzania. Szeroki zakres ulepszeń umożliwia stworzenie najlepszej drużyny, która nie ma analogii we wszechświecie gry. Schematyczna mapa i widok z góry pozwalają natychmiast ocenić skalę koniecznej pracy. Nie warto poświęcać dużo czasu na planowanie - stracone minuty będą najlepszym prezentem dla przeciwników. Zmieniające się warunki pogodowe przynoszą różnorodność, dźwięk podkreśla wojowniczy nastrój każdego zespołu. Zdobądź wszystkie terytoria utworzone w grze!


Reklama

Pobierz Battletime 2 1.0.0

Nowości w tej wersji
Friends! The our project is almost ready!

The top right button in battle enables expert mode! For the oldschool!

While this is a beta version, it has many shortcomings and some bugs, alas.

We will try make the game better. You can help us in this difficult matter!

Thank you for your understanding and participation in our project, we really love our players!
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (20)
Data umieszczenia 2020-01-16 18:02
rozmiar 67.51 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Foggybus na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/18 10:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |