Sztafeta przygodowa
0 (0)

Opis:

Reliktowa gra przygodowa to wciągająca gra logiczna, w której uczeń bada ciemne lochy z żywymi i mechanicznymi zagrożeniami. Przetnij liny, aby przetrwać.

Blond włos z plecakiem za plecami zamierza zbadać starożytne lochy. Sądząc po sytuacji, nawet doświadczeni naukowcy bali się tam pojechać. Aby przyzwyczaić się do zarządzania na pierwszym poziomie, wystarczy skakać w odpowiednim czasie. Postać pod kontrolą gracza zgaduje moment, w którym platforma mobilna osiąga dogodne miejsce, ląduje na niej, a następnie wykonuje kolejny skok, aby dalej biec w kierunku wskazanym na tabliczce ze strzałkami. Podobna tabliczka jest obecna na każdym poziomie, symbolizując udane rozwiązanie układanki i odblokowanie następnego etapu.

Na innych poziomach rozwiązanie zadania jest możliwe po przecięciu liny lub kilku. Konkretne konstrukcje z linami i przedmiotami zawieszonymi na nich podczas wykonywania cięcia we właściwym czasie tworzą elementy pomocnicze lub wsporcze. Ponadto ciężkie rzeczy czasami zawieszają się na mocnych linach, które po upuszczeniu niszczą niebezpieczne stworzenia (niedźwiedzie, mumie i inne). Na platformie z ostrymi kolcami upuszczana jest specjalna poprzeczka. Z jednej strony idealnie wpasowuje się między ostrza, az drugiej strony ma płaską powierzchnię, dzięki czemu poszukiwacz skarbów wykonuje bezpieczny skok.

Charakterystyczne cechy gry Relic Adventure:

  • spacery przez starożytne lochy;
  • cięcie lin w puzzlach;
  • uruchamianie i zatrzymywanie różnych mechanizmów;
  • niszczenie mumii, zwierząt drapieżnych;
  • skarby jako nagrodę.

Na linach oprócz ciężkich przedmiotów mogą wisieć kamienie szlachetne. Wchodząc do pożądanej strefy, stają się kluczem, uruchamiając mechanizm lub kilka. Dobra grafika, intuicyjne sterowanie i łatwa fabuła przyciągają graczy w różnym wieku, pomagają się rozproszyć i przestawić mózg na skomplikowane zadania logiczne. Zagadki z różnymi dodatkami i innowacjami na każdym etapie wykluczają monotonię. Zrelaksuj się, ćwicząc logiczne myślenie!


Reklama

Pobierz Sztafeta przygodowa 1.8.1

Nowości w tej wersji
New levels.
informacje ogólne
wersja 1.8.1 (10001)
Data umieszczenia 2020-08-21 10:04
rozmiar 99.91 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/18 12:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |