Wyścigi drag dragów o najwyższej prędkości
0 (0)

Wyścigi drag dragów o najwyższej prędkości

Opis:

Gra Top Speed ​​Drag Racing to jasny wyścig, w którym musisz ścigać się po drogach miejskich, rywalizować z innymi kierowcami, udowodnić swoją wyższość nad przeciwnikami.

Przed wyścigiem musisz wybrać i przygotować żelaznego konia. Z menu głównego użytkownik przechodzi do dilera samochodowego i szuka tam odpowiedniego modelu samochodu. Fani samochodów sportowych znajdą dla siebie świetne opcje, fani klasycznych samochodów również nie będą musieli zmieniać własnych upodobań. Wybierając, powinieneś dokładnie przeanalizować parametry techniczne zakupu, ocenić dostępne warianty aktualizacji. Po zakończeniu transakcji możesz przejść do garażu, gdzie przechowywane są wszystkie samochody należące do użytkownika. Następnie możesz wybrać najlepszy i go zaktualizować. Oddzielnie na mapie miasta znajduje się specjalny sklep, w którym nabywa się wiele przydatnych rzeczy, które zapewniają pomyślne zameldowanie.

Po zakończeniu czynności przygotowawczych można uzyskać dostęp do toru ulicznego. W pobliżu świecących nocą okien widać tłum fanów. Ludzie nie wspierają zbyt jasno, raczej zapewniają pożądane tło. Po odliczeniu rozpoczyna się wyścig, gracz musi skoncentrować się na taktyce prowadzenia samochodu. Prędkość można regulować podczas zmiany biegów, można również opcjonalnie włączyć nitro. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednie momenty do wykonania określonych czynności. Zwycięstwo daje możliwość nie tylko czerpania radości z fanfar, ale także otrzymywania solidnych bonusów, na pewno przydadzą się w kolejnych wyścigach.

Funkcje gry Top Speed ​​Drag Racing:

  • wybór samochodów sportowych i klasycznych;
  • szeroki zakres aktualizacji;
  • możliwość skontaktowania się z dealerem samochodowym;
  • przestronny garaż;
  • zawodowi rywale.

Użytkownikowi oferowane są cztery tryby rozgrywki. 25 przeciwników zapewnia zaciętą rywalizację, intuicyjna zasada kontroli pozwala szybko zrozumieć niuanse i rozpocząć bitwę w pełni uzbrojona. Jasne wskazówki upraszczają orientację interfejsu, dzięki czemu kierowca rozumie, co należy zrobić przed rozpoczęciem. Różnorodność samochodów, dobra grafika i przeciwnicy o indywidualnym stylu jazdy zapewnią doskonałą rozrywkę i przygody przy dużej prędkości!


Reklama

Pobierz Wyścigi drag dragów o najwyższej prędkości 1.1

informacje ogólne
wersja 1.1 (12)
Data umieszczenia 2021-11-29 15:55
rozmiar 82.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/20 11:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |