Smiling-X Corp: Escape from the Horror Studio
0 (0)

Smiling-X Corp: Escape from the Horror Studio

Opis:

Smiling-X Corp: Escape from the Horror Studio to pełna napięcia gra akcji, w której twórca gier wideo konfrontuje złe zamiary kierownictwa i próbuje uciec z biura.

Programista był niezwykle zadowolony z pracy w firmie produkującej gry komputerowe. Zagadki, walka z zombie, tworzenie i pokonywanie przeszkód były dla bohatera bardzo bliskie, on rzeczywiście uzyskał wymarzoną pozycję. Później szef zasugerował utworzenie nowego projektu i przekazanie podwładnym z działu rozwoju niezrozumiałych kodów programu. Ludzie wpadli w stan hipnotyzmu, pracowali przez całą dobę i nie zdawali sobie sprawy, jak destrukcyjny będzie gotowy produkt. Szef powiedział, aby umieścić nowe oprogramowanie na serwerach, ale pracownik zdał sobie sprawę, że musiał potajemnie zniszczyć program i znaleźć wyjście z dziwnego biura.

Na początku gracz jest proszony o wybranie jednego z czterech stopni trudności. Najprostszy tryb ducha pozwala odkrywać biuro, pozostać niewidocznym dla szefa i jego wiernej sekretarki. W trybie lekkim sekretarka będzie w stanie uśpienia, szef nie słucha kroków innych ludzi, ale może widzieć i hipnotyzować osobę. W normalnych i ekstremalnych formatach nadzorcy są bardziej aktywni i uważni. Gracz będzie musiał wykonywać zadania, wyszukiwać przedmioty, planować wieloprzebiegowe manipulacje (przerwać drukarkę, aby zwabić kogoś z biura na korytarz i wejść do otwartych drzwi).

Charakterystyczne cechy gry Smiling-X Corp:

  • stan hipnotyczny kolegów;
  • szukać przedmiotów, wykonując zadania;
  • próbuje znaleźć wyjście z biura;
  • zły szef;
  • 4 poziomy trudności.

Kilka pięter nowoczesnego biura, możliwość poruszania się windą, liczne pokoje ze szczegółowym wnętrzem zapowiadają nudne studium pokoju. Głowa i asystent nie mogą się zrelaksować, a na ścianach znajdują się hipnotyczne wzory, które wywołują sen o postaci. Dobry projekt graficzny i przyzwoity dźwięk lektora zanurzają się głębiej w atmosferę dziwnego biura. Pomóż deweloperowi w konsekwentnym rozwiązywaniu różnych problemów, znajdowaniu obiektów i robieniu wszystkiego, aby zapobiec realizacji straszliwego pomysłu szefa i nie spotkać się z nim. Szanse na ucieczkę z niewoli biurowej są zbyt małe!


Reklama

Pobierz Smiling-X Corp: Escape from the Horror Studio 3.3.0

Nowości w tej wersji
Erich collectible can hurt the boss again.
Fixed quest to escape with fathers
Fixed car ending escape and mission 1 ending
informacje ogólne
wersja 3.3.0 (60)
Data umieszczenia 2021-11-26 21:26
rozmiar 107.89 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/21 12:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |