Spotlight X: Room Escape
0 (0)

Spotlight X: Room Escape

Opis:

Spotlight X: Room Escape to fajne zadanie, w którym musisz zbadać własne porwanie, uniknąć nadchodzących tortur i uciec przed nieznajomym w masce i płaszczu.

Postać budzi się na podłodze w czystym i schludnym pokoju hotelowym. Absolutnie nie pamięta, jak wylądował w tym pokoju. Dwie przecinające się czerwone linie na białych drzwiach natychmiast wywołują strach i dyskomfort, podobny symbol widoczny jest na wielu pustych ramkach do zdjęć. Na jednej ze ścian wisi duży telewizor plazmowy. Jeśli znajdziesz pilota i go włączysz, na ekranie pojawi się komunikat, że 85 osób zaginęło, oraz ostrzeżenie dla policji, aby nie zbliżać się do osoby pod ciemnym kapturem. Kilka pokoi w pokoju można swobodnie eksplorować, znaleźć klucze, przedmioty, notatki, kody, a nawet akordy dziwnych piosenek o bólu i rzeczywistości.

Początkowo przed odtwarzaczem pojawiają się dwa przyciski z zachęcającymi ofertami „startu” i „poddania się”. Po wybraniu pierwszej opcji przechodzisz do dostępnych rozdziałów. Najpierw musisz dowiedzieć się wszystkiego, co możliwe w mieszkaniu, potem czeka hotelowy korytarz, a potem kolej podejrzanego ciemnego korytarza. Postać może zbierać różne przedmioty i notatki do dalszego wykorzystania. Gdy pojawią się przydatne informacje, zadzwonią na dzwonek do drzwi. Możesz patrzeć przez wizjer, ale nie powinieneś go otwierać; wspomniany wcześniej mężczyzna w kapturze będzie stał tuż za drzwiami. Porywacz umieści w gnieździe notatkę, że najlepszym miejscem dla bohatera jest pokój cierpienia. Będzie wiele zagrożeń i niebezpieczeństw.

Charakterystyczne cechy gry Spotlight X: Room Escape:

  • wyjaśnienie przyczyn przebywania w nieznanym pokoju;
  • wyjaśnienie tożsamości porywaczy;
  • skomplikowana fabuła;
  • zadania logiczne;
  • gwiazdy jako promocja.

Plamy krwi nie są widoczne w mieszkaniu (tylko przecinające się czerwone linie). Ale sytuacja jest przerażająca, zwłaszcza po włączeniu muzyki. Przygnębiająca melodia denerwuje cię. Wskazówki zmniejszają prawdopodobieństwo impasu. Logika i pomysłowość są niezbędne do przejścia gry. Pomóż totemu przetrwać, zbadaj jego zniknięcie i zapobiegnij dalszym porwaniom. Spokój i pewność siebie pomogą wydostać się z okropnej pułapki.


Reklama

Pobierz Spotlight X: Room Escape 2.25.1

Nowości w tej wersji
New Level Added! - Church
informacje ogólne
wersja 2.25.1 (2025001)
Data umieszczenia 2021-08-02 16:56
rozmiar 90.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/22 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |