Opis:

Gra Hill Racer 3D to ekscytujący wyścig, w którym musisz jeździć po torach z aktywnym ruchem, wyprzedzać rywali i zwykłych kierowców, pędzić i zdobywać pierwszą pozycję na mecie za wszelką cenę.

Użytkownik ma dostęp do pojedynczych przejażdżek i uczestnictwa w zawodach dla kilku zawodników. W przypadku braku przeciwników w górnej części ekranu pojawia się licznik czasu, jeśli w wyścigu biorą udział dwa samochody lub więcej, gracz widzi pozycję swojego totemu i może dostosować / zmienić styl jazdy w drodze. Cienka linia po prawej stronie pokazuje, ile minęło w stosunku do całkowitej odległości, możesz zobaczyć siebie (jasny zarysowany okrąg) i przeciwników (puste kółka). Konieczne jest całkowite obliczenie sił i nie wywieranie presji na gaz przed czasem. Linia mety oznacza koniec etapu. Po przezwyciężeniu możesz zobaczyć wyniki wszystkich jeźdźców, przeanalizować ich skuteczność.

Różnorodność lokalizacji pozwala poczuć przyjemność jazdy zarówno w centrum metropolii, jak i daleko poza granicami miasta. Od czasu do czasu będziesz musiał manewrować w korkach, bądź mądry, aby wybrać najlepszą ścieżkę. Ważne jest monitorowanie ograniczenia prędkości i utrzymywanie bezpiecznej odległości, aby nie uszkodzić pojazdów innych osób. Na zdewastowanych odcinkach drogi możesz bezpiecznie zwiększyć prędkość ruchu. Większość kierowców jest ostrożna i przestrzega zasad ruchu drogowego, możesz wpaść w kłopoty tylko wtedy, gdy sam je zainicjujesz.

Charakterystyczne cechy gry Hill Racer 3D:

  • duży ruch;
  • zmiana lokalizacji;
  • różne kąty widzenia;
  • krótkie odległości;
  • śledzenie sytuacji przeciwników.

Dynamiczna rozgrywka utrzymuje gracza w przyjemnym stanie stresu. Ciekawy projekt graficzny w połączeniu z dobrym działaniem głosu gwarantuje poczucie prawdziwego wyścigu. Format recenzji można zmienić, dostosowując ją do indywidualnych preferencji odtwarzacza. Intuicyjne elementy sterujące zapewniają łatwy start i duże szanse przewagi na każdym torze. Niespieszni kierowcy często zmuszają cię do zmiany pasów, chociaż czasami możesz zobaczyć, jak kierowca wyprzedzają kogoś pochopnego, niezwiązanego z wyścigiem. Polecamy fanom szybkich podróży, aby uruchomić aplikację i cieszyć się doskonałą rozgrywką!


Reklama

Pobierz Hill racer 3D 1.0.0

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (1)
Data umieszczenia 2020-01-21 17:37
rozmiar 98.68 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/22 12:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |