Tuning Club Online
0 (0)

Opis:

Gra Tuning Club Online to fajny wyścig online, w którym musisz ulepszyć samochód i uczynić go wyjątkowym, a następnie walczyć o mistrzostwo w różnych formatach.

Nowo znaleziony zawodnik z pewnością ucieszy zakres zmiennych parametrów. Dostępna jest regulacja silnika, zastosowanie specjalnych części i wybór właściwości. Cechy zewnętrzne również podlegają poprawie. Zderzaki, płyty winylowe, opony, maski i wiele innych elementów można ustawić według własnego uznania. Migające światła, rury wydechowe i inne elementy stylistyczne sprawią, że żelazny koń będzie naprawdę wyjątkowy.

Deweloper był zadowolony z różnorodności stylów dostępnych w procesie wyścigowym. Możesz włączyć tryb freestyle i jeździć po krętych torach z przyjaciółmi lub dryfować, aby rywale dusili się z zazdrości, patrząc na trasy z samochodu. Toczy się także walka o koronę, w której wszyscy chcą zdobyć status najlepszego i utrzymać go do końca wyścigu. Należy zachować ostrożność, symbol przywileju można odebrać w dowolnym momencie. Wyścig o niemal kosmicznym tempie, w którym musisz latać bombą, da nowe wrażenia na temat koncepcji dynamiki gry. Oprócz rozpoczęcia gry wieloosobowej gracz ma możliwość pojedynczych podróży.

Charakterystyczne cechy gry Tuning Club Online:

  • walczy z prawdziwymi rywalami;
  • wybór trybu gry;
  • połączenie cech i szczegółów;
  • bonusy i wirtualne pieniądze;
  • komunikacja na specjalnym czacie.

Podczas bitwy możesz zepsuć nastrój rywali, spowolnić ich, włączyć nitro w najbardziej nieoczekiwanym momencie, a nawet bombardować odpowiednimi umiejętnościami. Setki tysięcy kombinacji części do legendarnych samochodów pozwalają stworzyć prawdziwie ekskluzywne. Wysokiej jakości grafika, możliwość komunikowania się i organizowania wyścigów z prawdziwymi przeciwnikami gwarantują znaczną dawkę adrenaliny i przygody przy maksymalnej prędkości. Stwórz kolekcję najlepszych żelaznych koni, pobij osobiste rekordy podczas pojedynczych wypraw na pustych trasach lub zostań nową legendą online. Zdobądź zasłużoną koronę!


Reklama

Pobierz Tuning Club Online 0.5094

Nowości w tej wersji
Bug fixes and Squid Game returned
informacje ogólne
wersja 0.5094 (46)
Data umieszczenia 2021-11-18 20:29
rozmiar 70.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/23 12:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |