Ciężarówka akcji
0 (0)

Opis:

Gra Action Truck to ciekawa gra akcji, w której po napadzie musisz pośpieszyć nierówną ścieżką, oderwać się od policji i dostać się do samolotu transportowego.

Każdy poziom zaczyna się od napadu na bank, muzeum lub czegoś innego. Użytkownik wciela się w kierowcę ciężarówki, na którym będą transportowane wszystkie skradzione towary. Od pierwszej sekundy produkcja jest już w tyle; musisz przełamać dużą szklaną ścianę pokoju, aby poruszać się po najkrótszej ścieżce, a następnie iść do przodu z maksymalną prędkością. Pojawienie się dużej liczby szklanych fragmentów aktywuje czujnych policjantów, którzy wyruszają w pogoń. Musisz przelecieć bardzo krótki dystans do ogromnego samolotu (możesz w niego całkowicie wpaść, a następnie odlecieć bez ryzyka złapania).

Główną zaletą gracza jest model pojazdu. O wiele wygodniej jest prowadzić duży samochód z imponującą średnicą kół po trudnym terenie ze zboczami, wgłębieniami i otchłanią niż pojazd policyjny. Skala wraz z przebytą odległością i tempem ruchu obu samochodów jest widoczna z góry. Obok skali znajduje się licznik czasu. Droga jest trudna, samochód będzie regularnie rzucany, ważne jest, aby nie zgubić łupu umieszczonego w otwartym pudle. Ilość otrzymanych bonusów na poziom zależy od ilości ładunku dostarczonego do samolotu.

Charakterystyczne cechy gry Action Truck:

  • rozbój muzeów, banków, innych budowli;
  • próby oderwania się od radiowozu;
  • zmiana pogody;
  • kilka opcji krajobrazu;
  • częściowa modernizacja transportu.

Dwuwymiarowa grafika jest rustykalna, tylko trzy opcje drogi szybko uzależniają. Zmiana pory dnia i pogody zwiększa różnorodność. Po otrzymaniu wynagrodzenia kierowca może ulepszyć rurę wydechową, zawieszenie, silnik lub reflektory. Do każdego ulepszenia potrzebna będzie pewna liczba monet, konieczne jest rozważenie decyzji dotyczących modernizacji samochodu. Krótki dystans daje wiele szans na udaną ucieczkę, ale nawet minimalne spowolnienie może doprowadzić do zbliżania się samochodu policyjnego i zakłócenia globalnego planu kradzieży. Zabierz wszystkie skarby do ostatniego punktu!


Reklama

Pobierz Ciężarówka akcji 1.1.1

Nowości w tej wersji
-Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (3)
Data umieszczenia 2020-01-24 17:32
rozmiar 48.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zmienianie kolejności uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na przenoszenie zadań między tłem a pierwszym planem. Aplikacja może to robić bez Twojego udziału.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/24 11:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |