Opis:

Dla tych, którzy lubią gry walki, ale klasyczny format nie przetrawia na poziomie podświadomości, gra Boet Fighter jest świetną opcją, ponieważ tutaj wszystkie walki toczą się w gorących miejscach - pubach, klubach i parkingach w ich pobliżu. Oczywiście to, co się dzieje, jest w jakiś sposób związane z humorem, choć specyficzne, a ponadto zakłada pewną ilość przemocy, bez której, jak wiadomo, nie wystarczy.

Przygotowaliśmy grę w studiu Califourways, które ma siedzibę w Johannesburgu, a to miasto jest nie tylko uważane za jedno z najbardziej niebezpiecznych na świecie ... Warto również zauważyć, że jest to jedyna gra dla tych programistów, ale jeśli okaże się popularna, zdecydowanie powinniśmy poczekać, aby kontynuować .


Rozgrywka zyskała mieszkanie w dosłownym i przenośnym sensie. Na początek jest to platformówka, która między innymi nie implikuje żadnych specjalnych ruchów postaci, więc oczywiście nie będzie działać, aby stać się „ninja”, jeśli atakują, walczą!

Oprócz samego formatu, system sterowania wskazuje również na pochodzenie „retro”, które obejmuje wirtualny „joystick” po lewej stronie ekranu i kilka przycisków po prawej stronie, tutaj kończą się możliwości manipulacji.

Nie ma tu również specjalnych sztuczek fabularnych, ale płynnie poruszasz się po lokalizacjach, rozwijając w ten sposób fabułę osadzoną w grze, która z kolei rzuca ci nowych przeciwników, zabawne sytuacje i inne treści, których na pewno potrzebujesz. spójrz!


Funkcje gry Boet Fighter dla Androida:

  • Klasyczny format oparty na czystej rozrywce
  • Kluby, bary i inne popularne miejsca
  • Wielu różnych przeciwników
  • Ciekawy design
  • W tej chwili nie ma żadnych reklam w grze, co jest wyraźnie dużym plusem

Wady gry:

  • Są zakupy, ale bez nich możesz zdobyć wszystko, czego potrzebujesz

Konkluzja: gra Boet Fighter to czysta rozrywka płynąca z ekranu do ciebie. Nie zalecamy postrzegania tego, co się dzieje jako kanonicznej gry walki, chociaż technicznie to jest to.


Reklama

Pobierz Wojownik Boet 1.14

Nowości w tej wersji
Patch notes.

- Resolution changed
informacje ogólne
wersja 1.14 (14)
Data umieszczenia 2020-01-24 17:35
rozmiar 53.75 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/25 10:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |