Moving Inc. - Pakuj i pakuj
0 (0)

Moving Inc. - Pakuj i pakuj

Opis:

Game Moving Inc. - Pack and Wrap to fajna gra logiczna, w której musisz zbierać meble i inne obszerne rzeczy w drewnianych skrzyniach. Zapakowanie wszystkiego z tyłu jednej ciężarówki nie jest łatwe.

Użytkownik działa jako program pakujący. Głównym zadaniem jest umieszczenie wszystkiego, co klient nabył, w jednym pudełku, aby wystarczyła tylko jedna jazda ciężarówką, aby przetransportować wszystko, co niezbędne. Klienci dzwonią do specjalisty w celu optymalizacji kosztów transportu. Doświadczona osoba przeanalizuje warianty rozmieszczenia dostarczonych elementów i będzie w stanie wysłać wszystko naraz. Jest więcej przedmiotów, po ukończeniu niektórych poziomów pojawiają się nowe przedmioty. Musimy zastanowić się, jak wykonać zadanie postawione przez klienta.

Indywidualnie każdy element ma kwadratowy lub prostokątny kształt, idealnie zawarty w pudełku. Całkowita wysokość ładunku nie jest ograniczona, kierowca będzie mógł zabrać rzeczy bezpiecznie. Musisz położyć przedmioty jeden na drugim, a po wykonaniu wieży z meblami możesz przykryć połowę pudełka i całą zawartość drugiej połowy. Możesz spakować element w kształcie czworokąta, jeśli znajduje się obok niego, w kontakcie z jedną stroną formy. Jeśli rzecz znajduje się nieco dalej, musisz przesunąć ją na coś innego, aby zapewnić linię dotyku i wrzucić oba przedmioty do pudełka jednocześnie. Algorytmy zmiany biegów muszą być ciągle ulepszane; klienci rzucają więcej zagadek.

Charakterystyczne cechy gry Moving Inc. - Opakowanie i opakowanie:

  • dodawanie rzeczy do pojedynczego pudełka;
  • wzrost liczby przedmiotów i złożoności zadania;
  • możliwość ponownego przejścia poziomu;
  • odblokować nowe przedmioty;
  • optymalizacja opakowań.

Dobra grafika i elementarne zarządzanie przyciągają potencjalnych graczy. Chęć zdobycia większej liczby bonusów sprawia, że ​​dokładnie planujesz działania, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wykonania zadania za pierwszym razem. Jeśli pojawią się problemy, możesz wykonać dowolną liczbę działań w przeciwnym kierunku, wymyślić inny schemat realizacji planu. Lekki dźwięk i brak zakłóceń na ekranie zwiększają komfort gry. Podnieś swój profesjonalizm pakera i mądrze rozwiązuj pytania!


Reklama

Pobierz Moving Inc. - Pakuj i pakuj 1.7

Nowości w tej wersji
v1.7: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.7 (8)
Data umieszczenia 2020-06-05 14:50
rozmiar 8.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Mouse Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/25 12:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |