Opis:

Gra WaterSmash to łamigłówka dla Androida, która łączy kilka popularnych tematów ostatnich lat, którym zdecydowanie udało się przyzwyczaić w gatunku i zaskoczy niewielu. Na początek warto przypomnieć hydraulika w jego najróżniejszych odmianach, ponieważ w ten czy inny sposób będziemy rozmawiać o wodzie. Następnie warto zwrócić uwagę na fakt, że głównym celem jest ugaszenie ognia, który obejmuje jeden lub więcej domów. Na koniec musisz kopać, co znajduje się również u niektórych przedstawicieli gatunku.

Grę przygotowaliśmy w studiu gier vortex, na które było zaskakująco wiele projektów, a wynik 10 tys. Pobrań, które nowość może jeszcze „pochwalić” się deweloperem, jest ... Skromnie, ale jest szansa, że ​​nadrobią zaległości.


To, co dzieje się w grze, jest podzielone na poziomy, a każdy z nich oferuje w przybliżeniu tę samą sytuację - płonący dom lub kilka domów, źródło wody i potrzebę pozbycia się ognia. Gdzieś trzeba kopać, aby ułożyć optymalną trasę do wody, gdzieś użyć elementów pomocniczych, ale wynik powinien być zawsze taki sam, szczególnie jeśli chcesz ukończyć poziom z trzema gwiazdkami. Oczywiście każdy poziom wiąże się z nowymi trudnościami, ale poziom złożoności rośnie dość płynnie, dzięki czemu zawsze będziesz mieć czas na dostosowanie się do niego. Nawiasem mówiąc, czasami możesz skorzystać z niektórych sztuczek, na przykład nie zawsze konieczne jest wykopanie ścieżki wodnej do płonącego obiektu, możesz zrobić odwrotnie;)


Funkcje gry WaterSmash dla Androida:

  • Prosta i przyjemna rozgrywka
  • Zarządzanie jest również proste, bez problemów
  • Wiele poziomów
  • Każdy poziom oferuje coś nowego.
  • Prosta grafika, odpowiednia dla urządzeń o dowolnej mocy

Wady gry:

  • Projekt jest bezpłatny, więc reklamy i minimalne zakupy nie są wymagane.

Podsumowując: gra WaterSmash nie ma efektu „wow”, ale jednocześnie jest to bardzo przyjemna gra logiczna, oddany przedstawiciel tego gatunku, gotowa pomóc ci spędzić sporo czasu przy użyciu mózgu.


Reklama

Pobierz Watersmash 1.3.3

informacje ogólne
wersja 1.3.3 (133)
Data umieszczenia 2020-03-08 02:35
rozmiar 40.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/27 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |