Najwyższa prędkość: wyścigi na autostradzie
0 (0)

Najwyższa prędkość: wyścigi na autostradzie

Opis:

Gra Top Speed: Highway Racing nie jest wyścigiem, ale jest to dość zręcznościowa gra na Androida, w której musisz poradzić sobie z ramami czasowymi i ruchem, a także, najprawdopodobniej, nudą, ponieważ nie zauważyliśmy tutaj niczego zasadniczo odmiennego.

Grę przygotowaliśmy w studiu Isset, które ukończyło już sześć projektów, więc dziwne jest, że wybór padł w kierunku tego gatunku ... Warto jednak zauważyć, że żaden projekt nie przyniósł im żadnej szczególnej popularności, ale wszystkie z nich całkiem inaczej, więc dlaczego nie spróbować wszystkiego ...

Wróćmy jednak do rozgrywki, którą wciąż trzeba opisać. Znajdziesz się na nieskończenie długiej i prostej autostradzie bez zakrętów, autostrada ma 5 pasów iz jakiegoś powodu ruch tutaj jest jednokierunkowy. Twoim zadaniem jest obejście się bez wypadków, zebranie jak największej liczby bonusów, w tym monet z gwiazdami, podtlenkiem azotu i innymi ulepszeniami, a także przejazd przez każdą sekcję w wyznaczonym czasie. Jednocześnie nie kontrolujesz w znacznym stopniu prędkości swojego samochodu, więc możesz zapomnieć o niektórych przejawach fizyki z tym związanych, będzie on poruszał się ze stałą prędkością, która nieznacznie przekracza resztę strumienia. Jeśli zderzysz się z ruchem „na wprost”, stracisz prędkość i najprawdopodobniej nie będziesz miał czasu, ale jeśli będziesz ciąć i naciskać z boku, nic się nie wydarzy, chociaż nie dają za to premii. Czas na przejście fabuły jest całkiem przyzwoity, więc nie ma czasu na intrygi, jeśli się nie rozbijesz. Jednocześnie nie ma sensu spieszyć się, ponieważ pozostałe sekundy nie zostaną dodane do następujących, co jest smutne.

Funkcje gry Top Speed: Highway Racing na Androida:

  • Klasyczna rozgrywka bez dodatków - nie zgub się ...
  • Dynamika jest dość wysoka
  • Zarządzanie jest proste, co nie jest zaskakujące
  • Kilkadziesiąt samochodów
  • 4 rodzaje klimatu
  • Tabela z osiągnięciami do porównania z innymi graczami

Wady gry:

  • Grafika jest słaba, szczególnie w 2020 roku ...
  • Rozgrywka jest nudna, monotonna
  • Fizyka i „odczucie” samochodu są nieobecne jako klasa
  • Reklama i zakupy mają miejsce

Konkluzja: grę Top Speed: Highway Racing można rozważyć pod kątem instalacji tylko, jeśli podoba ci się ten gatunek lub naprawdę potrzebujesz monotonne zabójcy czasu, którym w istocie jest.


Reklama

Pobierz Najwyższa prędkość: wyścigi na autostradzie 1.06

Nowości w tej wersji
- Fix bugs
- Optimize performance
informacje ogólne
wersja 1.06 (8)
Data umieszczenia 2020-04-12 11:03
rozmiar 51.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/27 12:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |