Opis:

Butterflies Episode to fajna gra akcji, w której postać ściga się na rolkach ulicami metropolii, rysuje jasne graffiti, ukrywa się przed policją i kamerami monitorującymi.

Gracz kontroluje energicznego bohatera, podróżującego po Paryżu na rolkach. Lokalizacje w mieście świetnie nadają się do jazdy na nartach ekstremalnych i niebezpiecznych eksperymentów kaskaderskich. Po drodze możesz zobaczyć specjalnie wyposażone platformy, a nawet bez nich możesz zejść po poręczy, przeskoczyć stopnie, wykonywać ciekawe manewry oparte na ścianach i stale doskonalić swoje umiejętności. Użytkownik może wybrać jedną z kilku dostępnych postaci o określonych umiejętnościach.

Zdewastowane ulice pozwalają poczuć swobodę działania i nie bać się kolizji z przypadkowym przechodniem. Tylko funkcjonariusze organów ścigania powinni się bać. Mogą zatrzymać osobę, która jest zbyt aktywna, jeśli nie ma czasu na ukrycie się przed groźnym policjantem lub jeśli zbyt często wpada w obiektywy kamer bezpieczeństwa. Deweloper sugeruje połączenie ekstremalnych spacerów z rysowaniem balonów farbą na ścianach, tworząc arcydzieła sztuki graffiti. Istnieje również możliwość odprawy bez działań artystycznych, pokonywania określonej trasy lub jazdy z ograniczeniami czasowymi.

Charakterystyczne cechy gry Odcinek Motyle:

  • przejazd przez trudne krajobrazy;
  • wykonywanie fajnych sztuczek;
  • tworzenie rysunków graffiti na ścianach;
  • nieprzyjemne spotkania z policją;
  • bohaterowie o różnych cechach.

Podczas podróży możesz śledzić przebytą odległość, zobaczyć zmianę prędkości w dowolnym momencie, liczbę zdobytych punktów. Czas zameldowania jest ściśle ograniczony, minutnik odlicza sekundy i może dać niewielkie limity, jeśli postać zasługuje na zachętę. Przemyślana trójwymiarowa grafika, doskonała muzyka w tle i szeroki zakres zadań pozwolą Ci dać się ponieść emocjom podczas gry. Dynamiczny ruch, potrzeba monitorowania swoich działań i ukrywania się przed organami ścigania zmusza użytkownika do koncentracji. Przeżyj ekscytujące przygody na rolkach!


Reklama

Pobierz Odcinek Motyle 1.01

Nowości w tej wersji
Fixed some special grinds, fixed return to main menu, graffiti system redone, translation system optimised
informacje ogólne
wersja 1.01 (2)
Data umieszczenia 2020-01-28 18:56
rozmiar 122.62 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Wszystkie aplikacje Le Crew na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/29 09:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |