STRIKERS 1945 classic
0 (0)

STRIKERS 1945 classic

Opis:

Gra STRIKERS 1945 classic to zręcznościowa strzelanka wojskowa, w której musisz niszczyć wrogów w powietrzu o zachodzie słońca podczas II wojny światowej.

Pilot unosi się w niebo na myśliwcu i zaczyna oczyszczać przestrzeń wypełnioną sprzętem wroga. Wybierz jeden z sześciu samolotów. Każdy model ma swoją własną charakterystykę i unikalne zdolności do ataku. Możesz użyć strzałów kierowanych lub rozproszonych, atakować różnymi rodzajami pocisków, zrzucać bomby lub wystrzelić ogromne pociski. Uzyskanie dodatkowych elementów gry pozwala zwiększyć siłę broni i siłę odporności na wroga. Ale strzały zmniejszają możliwości ataku i obrony, więc musisz pracować nad widokiem podczas nieprzerwanego strzelania.

Przeciwnicy poruszają się we wszystkich kierunkach, mogą latać w tym samym kierunku, co technika użytkownika. Nie ma pomocy, możesz zniszczyć wszystkich. Wyjątkiem są tylko małe elementy, które są oddzielone od głównej części samolotu i pomagają rozszerzyć obszar uszkodzeń antagonisty. Okresowo na ekranie pojawiają się ogromne żelazne potwory, bez ich zniszczenia dalsze postępy nie będą możliwe. Im dłuższy dystans, tym więcej punktów można zdobyć. W przypadku profesjonalnej realizacji powierzonych zadań pilot otrzymuje złote sztabki i dodatkowe punkty, a także możliwość naprawienia wojownika w tabeli ocen.

Charakterystyczne cechy gry STRIKERS 1945 classic:

  • 6 modeli samolotów;
  • różne rodzaje ataków;
  • posiłki na broń;
  • złoto jako nagrodę;
  • listy najlepszych wojowników.

Twórcy zmodyfikowali projekt dla smartfonów i opracowali wszystkie niuanse zarządzania. Strzały są wykonywane w trybie automatycznym, użytkownik musi tylko przenieść samolot, wybrać najwygodniejszy punkt do obserwacji i schronienia przed ostrzałem wroga. Dźwięk poza ekranem poprawia atmosferę bitwy i walki jednego ze wszystkimi. Projekt graficzny niewiele różni się od innych gier tego gatunku, w pełni zgodny z legendą. Zniszcz cały sprzęt podniesiony przez wroga w niebo!


Reklama

Pobierz STRIKERS 1945 classic 1.0.43

informacje ogólne
wersja 1.0.43 (20211125)
Data umieszczenia 2021-11-26 21:27
rozmiar 41.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/29 11:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |