Furious: Hobbis & Shawn Racing
0 (0)

Furious: Hobbis & Shawn Racing

Opis:

Gra Furious: Hobbis Shawn Racing to ekscytujący wyścig, w którym musisz jeździć po stromych torach, testować różne tryby i rozwijać indywidualny styl zwycięstwa.

W garażu użytkownika znajduje się wspaniały samochód. Można to poprawić, dostosować zewnętrzne cechy i zawartość pod maską. Zwycięskie wyścigi pozwolą ci kupić więcej samochodów, kupić dodatkowe części do szybkiego powrotu do zdrowia lub uzyskać dodatkowe korzyści w zawodach. Możesz spróbować wyścigów drag i wyścigów ulicznych, dostosować żelaznego konia do swojego stylu jazdy. Wybierz swój ulubiony format, aby maksymalnie cieszyć się grą, rozpocznij kampanię dla jednego gracza lub weź udział w wyścigach online z prawdziwymi rywalami.

Deweloper oferuje dużą liczbę scenariuszy i misji. Są próby czasowe i odległości próbne, dostawa samochodu i oddzielenie od gliniarzy. Jeśli chcesz, możesz zmienić się w policjanta i pospieszyć po szalonych rozrachunkach. Jeśli zdecydujesz się konkurować z innymi zawodnikami, bądź przygotowany na regularne łamanie zasad przez rywali. Postarają się w jakikolwiek sposób wykluczyć cię z listy potencjalnych przywódców, zmusić ich do podobnego działania w celu przetrwania. Podbijaj zakłady, podejmuj ryzyko, aby uzyskać większy zysk w sytuacji wygranej.

Charakterystyczne cechy gry Furious: Hobbis Shawn Racing:

  • wyścig na krętych torach;
  • modernizacja samochodu;
  • pozbawieni skrupułów rywale;
  • punkty, w których dyżurują policjanci;
  • dolary, punkty, bonusy.

Projekt cieszy się szerokim wyborem samochodów i ich możliwościami modernizacji. Opcje rozgrywki pozwalają wybrać najbardziej odpowiedni tryb dla nastroju. Wypadki stają się okazją do koncentracji, nawet po przewróceniu samochodu na dach można przejechać pewną odległość do góry nogami, zdobyć punkty, a następnie przewrócić się i kontynuować. Trójwymiarowa grafika i szczegóły trasy pomagają zanurzyć się w świecie gry, a przemyślana fizyka w połączeniu z wygodnymi elementami sterującymi pozwalają cieszyć się jazdą. Wykonuj misje, zdobywaj bonusy, zostań legendarnym kierowcą!


Reklama

Pobierz Furious: Hobbis & Shawn Racing 1.3

Nowości w tej wersji
Season Pass 1 Added
- Paul's Toyota Supra Added
- New Signature Cars System
informacje ogólne
wersja 1.3 (3)
Data umieszczenia 2020-06-26 10:07
rozmiar 81.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.23★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/30 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |