Colony Conflict: Advanced War
0 (0)

Colony Conflict: Advanced War

Opis:

Colony Conflict: Advanced War to fantastyczna strategia do przechwytywania planet w innej galaktyce. Przygotuj się na wojnę z prawdziwymi użytkownikami o posiadanie tych ciał niebieskich.

Wśród wielu planet można znaleźć wiele terytoriów idealnie nadających się do kolonizacji. Badanie obiecujących miejsc jest jednym z ważnych zadań dowódcy. Jeśli ktoś twierdzi, że jest smakołykiem, musisz użyć dużego arsenału broni i armii odważnych wojowników. Niektórzy z wojowników są zrobotyzowani, aby skuteczniej konfrontować się z wrogiem w niesprzyjających warunkach kosmicznych. Gracz wybiera totemy z listy dostępnych i pompuje tych, którzy zasługują na dodatkową siłę. Zaplanuj opcje zachowania jednostek w ekstremalnych sytuacjach, aby oddziały antagonistyczne nie zaskoczyły armii.

Liczne bitwy staną się integralnym procesem, jeśli chcesz przejąć inną sekcję w kosmosie. Tryb wieloosobowy pozwala organizować bitwy z przyjaciółmi lub brać udział w bitwach z nieznanymi graczami. Możesz negocjować, tworzyć tymczasowe sojusze, aby zniszczyć potężnego wroga. Omów taktykę, podziel się pomysłami na temat niestandardowych manewrów, połącz różne systemy bitewne, aby uzyskać długo oczekiwane zwycięstwo. Zarabiaj bonusy, zwiększaj siłę i wychodź z bitew przy minimalnych stratach, aby zapewnić wystarczającą ilość energii na kolejne zajęcia miejsc.

Charakterystyczne cechy gry Colony Conflict: Advanced War:

  • eksploracja i kolonizacja planet;
  • potyczki z zawodnikami;
  • szeroki wybór jednostek;
  • stworzenie armii, pompowanie bojowników;
  • planowanie działań strategicznych.

Częste podpowiedzi i informowanie użytkownika o rozwoju sytuacji umożliwiają terminową zmianę taktyki i kontrolowanie tego, co się dzieje. Wydarzenia w dziwnej galaktyce rozwijają się bardzo szybko, w walce o każdą planetę główni dowódcy używają najlepszej broni ze swojego arsenału. Różnorodność jednostek pozwala budować najbardziej nieprzewidywalne strategie. Szczegółowy projekt graficzny zwiększa przyjemność z gry. Styl retro spodoba się szczególnie doświadczonym graczom. Podbij nową galaktykę!


Reklama

Pobierz Colony Conflict: Advanced War 1.2.21

Nowości w tej wersji
bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.2.21 (2001032240)
Data umieszczenia 2020-02-03 07:18
rozmiar 39.08 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/30 12:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |