Starcie potworów 2
0 (0)

Opis:

Gra Pet Alliance 2 - Monster Clash to ulepszona wersja gry fabularnej o bitwach potworów. Rozwijaj zwierzaki, rozwiązuj zagadki, bierz udział w bitwach z prawdziwymi przeciwnikami na arenach.

Potwory zaatakowały miasto, a miejscowi szkolą fantastyczne zwierzęta, aby z nimi walczyć. Gracz dostaje uroczą postać z kreskówki, która chce walczyć z każdym rodzajem antagonisty. Najpierw musisz walczyć bez poprawy, słaby przeciwnik pozwala przyzwyczaić się do kontroli, nauczyć się korzystać z dostępnych sił. Bitwy turowe są podzielone na rundy, musisz wykonać jedną lub drugą akcję, aby zadać wrogowi ogromne obrażenia i zyskać przewagę w bitwie.

Po triumfie pojawiają się ulepszenia dla totemu. Między walkami możesz także zwiedzać miasto, znajdować nowe zwierzaki, handlować na rynku, komunikować się i poznawać wiadomości o mieście. Gdy w drużynie jest kilku wojowników, podczas bitwy istnieje możliwość szybkiego przełączania się między postaciami, jeśli inny bohater jest w stanie wykonać bardziej efektywne uderzenie.

Fani bitew RPG mogą cieszyć się bitwą między totemami prawdziwych użytkowników z różnych części świata. Ogromna arena z tłumem aktywnych widzów jest przeznaczona do najbardziej epickich pojedynków. Inny programista zapewnił możliwość komunikacji głosowej ze znajomymi za pośrednictwem wewnętrznego czatu. Możesz tworzyć klany i szybko niszczyć samotnych wojowników lub zastanowić się nad strategią mylenia silniejszego przeciwnika i pokonania całego klanu za pomocą odpowiedniej sekwencji fantastycznych sztuczek.

Charakterystyczne cechy gry Pet Alliance 2 - Monster Clash:

  • turowe walki kreskówek;
  • fajne łamigłówki;
  • Odblokuj nowych i ulepsz istniejących bohaterów;
  • premie, złote monety, supermoce;
  • podróżować po świecie gry.

Strategia anime oferuje jasne odcienie grafiki, nudną historię i dużą liczbę niezwykłych postaci. Akompaniament dźwiękowy sprawia, że ​​stworzona historia jest jeszcze jaśniejsza i bardziej dynamiczna. Szefowie wywołują lekki strach, ale potem przychodzi do zrozumienia, że ​​udana kombinacja dostępnych sił jest znacznie ważniejsza niż rozmiary. Pokonaj wszystkie potwory na arenie online i w fantastycznych lasach!


Reklama

Pobierz Starcie potworów 2 1.0.0

Nowości w tej wersji
1. Optimize the game
2. New pets added
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (7)
Data umieszczenia 2020-07-28 11:50
rozmiar 71.71 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Pet game na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/01 12:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |