Król obrony zamku
0 (0)

Opis:

Castle Castle King to ciekawa strategia, w której musisz wzmocnić boki i zwiększyć wysokość zamku. Wrogowie atakują częstymi falami, przygotuj się do odparcia ataków magią.

Potwory o skomplikowanych postaciach postanowiły zaatakować królewski zamek. Wierni żołnierze szybko zmobilizowali się i zaczęli niszczyć wszystkich, którzy odważyli się zbliżyć do budynku. Oczekuje się dużej liczby fal przeciwników, gracz wcieli się w rolę dowódcy, tworząc strategiczne pomysły. Totemy radzą sobie niezależnie z działaniami taktycznymi, ale ulepszenia, dystrybucja zarobionych funduszy, wzmacnianie i odnawianie ścian, tworzenie nowych podłóg wież i inne zadania na dużą skalę będą musiały być rozwiązane przez użytkownika niezależnie.

Mur obronny i sam zamek znajdują się po lewej stronie ekranu. Żołnierze nie mogą się poruszać, zajmują określone pozycje. Wyjątkiem jest duże ogniste stworzenie czołgające się bezpośrednio do atakujących antagonistów. Stosuje umiejętności magiczne, zmniejsza liczbę tych, którzy się do niego zbliżają. Każda bitwa zajmuje mniej niż minutę, zniszczeni wrogowie przynoszą złote pieniądze. Po wyczyszczeniu terenu możesz wzmocnić / przywrócić wieżę, zająć się kamiennym ogrodzeniem i wzmocnić żołnierzy. Niektórzy obrońcy strzelają z łuku za ścianą, inni stoją bezpośrednio na kamiennych blokach i wykorzystują siły różnych elementów, machają magicznymi drążkami i kierują magiczne elementy w stronę zbliżających się antagonistów.

Cechy gry Castle Defense King:

  • ochrona zamku przed paskudnymi potworami;
  • wzmocnienie budynku;
  • zaklęcia i zdolności magiczne;
  • tworzenie dodatków typu tower;
  • liczne wzmocnienia dla oddziałów.

Każda fala ma większą moc niż poprzednia, w przerwach należy skorzystać z możliwości aktualizacji. Wysokość budynków ma również podstawowe znaczenie - poziom magii wzrasta, gdy możliwe jest podniesienie obrony. Gracz obserwuje to, co dzieje się z boku. Mechanika projektu jest standardowa, a fabuła nie zawracała sobie głowy. Dwuwymiarowa grafika nie jest zła, ciekawe i urocze postacie chcą pomóc pozbyć się brzydkich potworów. Muzyka poza ekranem motywuje do aktywnego ulepszania ścian i żołnierzy pod wszystkimi dostępnymi kątami. Nie pozwól, aby wróg zniszczył to, co zbudował dowódca!


Reklama

Pobierz Król obrony zamku 1.0.5

informacje ogólne
wersja 1.0.5 (20121400)
Data umieszczenia 2020-12-30 02:33
rozmiar 36.15 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/02 11:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |