Zło kontra rycerz
0 (0)

Opis:

Evil vs Knight to zręcznościowa gra zręcznościowa, w której siły zła atakują ludzkość. Sytuacja nie wywołuje strachu ani litości, ponieważ walka odbędzie się po ciemnej stronie.

Niosące totemy mroku i horroru zbliżają się do rycerzy. W stworzonej sytuacji pionowej rozgrywki ruch odbywa się w kierunku od dołu do góry. Zespół składa się z kilku postaci, każda z osobną zdolnością do tworzenia chaosu wśród ludzi. Jedna przynosi zarazę, druga głoduje, trzecia rozpoczyna wojnę, kilka innych przedstawia ludziom inne śmiertelne niespodzianki. Przejście poziomu liczy się po zabiciu wszystkich dobrych wojowników, którzy stoją na drodze mrocznych bohaterów.

Po śmierci osoby na stronie pozostają złote monety i zestaw kości. Te elementy należy wybrać jako trofea, w prawym górnym rogu specjalne liczniki pokazują, ile wartości udało Ci się zdobyć. Nagromadzenie znacznej ilości produkcji pozwala ulepszać, kupować przydatne przedmioty, zdobywać dodatkowe umiejętności. Te procedury są wykonywane między poziomami. Dla każdego bohatera dostępne jest indywidualne drzewo umiejętności, aby zoptymalizować dystrybucję ulepszeń do maksimum. Spotkania z dobrymi bossami stają się świetnym sprawdzianem dla zespołu, ale koordynacja pomaga postawić nawet najsilniejszego dobrego człowieka na łopatkach.

Charakterystyczne cechy gry Evil vs Knight:

  • Choroba, Głód, Powódź, inne postacie w drużynie;
  • walczyć z żołnierzami, magikami, lekarzami;
  • dodawanie mocy z drzewa umiejętności;
  • zbieranie monet, kości od ofiar;
  • szefowie również walczą ze złem.

Niektóre okrutne postacie na początkowych poziomach są blokowane. Staną się pomocą później, gdy zbyt wielu rycerzy, lekkich magów, lekarzy i innych przeciwników chaosu wejdzie na arenę w tym samym czasie. Gra pikselowa doskonale łączy format arkadowy i strategiczną bitwę. Podczas gdy część zespołu gorliwie rozpoczyna bitwę, reszta zyskuje siłę tylko na długą bitwę. Jasne zadania pozwalają szybko zrozumieć rozgrywkę. Melodia poza ekranem nie pozwala odejść od czarnych intencji. Przeprowadź zło przez wszystkie lokalizacje, zbierając kości tych, którzy stoją na drodze!


Reklama

Pobierz Zło kontra rycerz 1.5.6

Nowości w tej wersji
App stabilization
informacje ogólne
wersja 1.5.6 (30)
Data umieszczenia 2020-09-20 04:54
rozmiar 33.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Hello5 na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/02 13:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |