Badminton Blitz - gra sportowa 3D dla wielu graczy
3.4 (4)

Badminton Blitz - gra sportowa 3D dla wielu graczy

Opis:

Gra Badminton Blitz - 3D Multiplayer Sports Game - symulator sportowy, w którym gracz weźmie udział w internetowych turniejach badmintona, trenuje, wybiera styl zachowania i tak dalej, sport, jest sport!

Użytkownik przygotowuje swojego zawodnika do meczu z totemem innego prawdziwego gracza. Różnorodne ustawienia pozwalają stworzyć unikalnego bohatera. Możesz wybrać charakter obronny, format równoważenia lub aktywny atak. Zgodnie z modelem działań korygowane są niuanse taktyczne. Głównym narzędziem badmintona jest rakieta, która powinna pasować do strategii działania bohatera. Deweloper oferuje ponad dwa tuziny rakiet, są one podzielone na klasy, mają różne właściwości. Konieczne jest przetestowanie i wybranie najwygodniejszej opcji dla sprzętu sportowego. Sprzęt można również regulować, aby zapewnić bohaterowi najbardziej komfortowe warunki do gry.

Na wyposażonej arenie postać spotyka przeciwnika i rozpoczyna się mecz. Użytkownik widzi 4 przyciski na ekranie, 2 z nich powodują, że totem biegnie tam iz powrotem, oraz kilka innych - do złapania i pokonania lotki. Warunki są proste, ale biorąc pod uwagę czas manewru wroga, przejście do właściwego punktu w czasie i odpychanie nie zawsze jest możliwe. Konieczne jest staranie się pokonać, aby tor lotu elementu nie pokrywał się z oczekiwaniami przeciwnika. Trening i poziomowanie dają pewność siebie.

Charakterystyczne cechy gry Badminton Blitz:

  • bitwa online 1 × 1;
  • ponad 20 rodzajów rakiet;
  • Zachowanie 3 postaci;
  • oryginalne kostiumy, fajny sprzęt;
  • nagrody, bonusy, monety, biżuteria.

Dzięki grze wieloosobowej gwarantowane są nietypowe reakcje wroga, ponieważ musisz wchodzić w interakcje z prawdziwymi ludźmi. Możesz przyciągnąć przyjaciół lub rozpocząć mecz z nieznajomym z dowolnego miejsca na świecie. Odważne stroje dodają osobowości, przychodzą na dwór w dżinsach, mundurku szkolnym, skafandrze i innych interesujących strojach. Dobra grafika i przyzwoity dźwięk pozwalają skoncentrować się na procesie. Łatwa kontrola pozwala szybko przyzwyczaić się do rodzajów manewrów. Cenne prezenty motywują Cię do przejścia i starania się o pierwsze miejsce w tabeli rankingowej. Zapewnij swojemu bohaterowi jasny rozwój kariery sportowej!


Reklama

Badminton Blitz - gra sportowa 3D dla wielu graczy

Ocena:

(4)
3.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/03 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |