Puzzle Eudemon Tales
0 (0)

Puzzle Eudemon Tales

Opis:

Puzzle Eudemon Tales to kolorowa gra fabularna, w której musisz odkrywać bajkowy świat, hodować słodkie potwory i zabierać je do bitwy. Trzy łamigłówki z rzędu pomagają zaatakować wroga i sprawdzić się.

Użytkownik staje się odkrywcą magicznego kontynentu zamieszkałego przez różne stworzenia. Znalezione dobre demony zostaną włączone w skład śmiałków walczących z siłami zła. Każda z nich ma własne umiejętności, dzięki którym możesz stworzyć optymalną taktykę ataku. Oprócz walki możesz odkrywać lokalną przyrodę, cieszyć się różnorodnością miejsc, wędrować po łąkach, pustyniach, dżunglach, ziemiach z wulkanami. Możesz także bawić swoich ulubionych potworów i tworzyć dla nich domy. Użytkownik znajdzie materiały do ​​wyposażenia wygodnych domów podczas ekscytującej podróży.

Większość czasu gry poświęcona jest walce ze złem. Górna połowa ekranu jest zajęta przez arenę, na niej widoczni są gracze totemu i przeciwnicy. U dołu ekranu znajdują się wielokolorowe bloki, których połączenie aktywuje myśliwce. Siła ataku zależy od liczby połączonych kostek. Każda postać jest kontrolowana przez pewien rodzaj kostek, jeśli kilku wojowników ma możliwość uderzenia, użytkownik wybiera, kto będzie działał wcześniej. Po zniszczeniu pewnej liczby antagonistów dobre potwory będą musiały spotkać się z bossem. Istnieje wiele lokalizacji, a każda z nich ma swojego dużego i twardego przeciwnika.

Charakterystyczne cechy gry Puzzle Eudemon Tales:

  • walczy z rozwiązaniem zadań gatunku „trzy z rzędu”;
  • unikalne umiejętności totemów;
  • wspieranie postaci z bajek;
  • badanie różnych lokalizacji;
  • konfrontacja z bossami.

Projekt cieszy się intuicyjną mechaniką i łatwym sterowaniem; gracz musi klikać na kolorowe bloki. Tworzenie pięknych kombinacji pozwala tworzyć kombinacje i zdobywać więcej punktów w skarbonce. Żywy projekt graficzny i ciekawa fabuła urzekają w bajecznej scenerii. Spektakularne lokalizacje, rozwój historii i dialogi pozwalają uciec od szarego codziennego życia, odkrywać piękny świat, zmieniać to, co się w nim dzieje. Zbieraj potwory i wygrywaj!


Reklama

Puzzle Eudemon Tales

Wszystkie aplikacje IGG.COM na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/04 10:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |