Sinbad: Great Adventures
0 (0)

Sinbad: Great Adventures

Opis:

Sinbad: Great Adventures to orientalna gra fabularna, w której bohater odkrywa terytoria, wychowuje zwierzęta domowe, uczestniczy w zadaniach, walczy z antagonistami w różnych trybach.

Odważna postać chce eksplorować ziemię i decydować o głównej działalności. Możesz uczestniczyć w wielkich bitwach i pokonać przedstawicieli ciemnych sił. Deweloper zapewnił kilka opcji bitew do wyboru. Toczy się bitwa z prawdziwymi przeciwnikami z różnych części planety i sprzeciwem wobec sztucznej inteligencji.

Format online wymaga dużo komunikacji, tworzenia klanów, omawiania strategii pokonania antagonistów. Mentoring, przyjaźń i inne style interakcji są nadal dostępne, możesz nawet zawrzeć małżeństwo z wirtualną bratnią duszą. Każda kombinacja sił ma większą moc niż możliwości jednej osoby. W trybie offline w otoczeniu będą bossowie i wiele niebezpiecznych osobowości. Udane ataki i zwycięstwa nad wrogami przynoszą monety do skarbonki.

Do skutecznej walki bohater potrzebuje zbroi i broni. Te rzeczy można tworzyć niezależnie lub kupować na rynku wschodnim. Jeśli masz talent do pracy ze sprzętem i elementami broni, powinieneś rozważyć wystawienie swoich prac na sprzedaż. W przestronnych miejscach wędruje wiele zwierząt, których oswajanie gwarantuje pomoc w każdej bitwie. Podobnie jak wyposażenie, zwierząt można szukać i wychowywać samemu lub udać się do kupca i zdobyć już wyszkolonego przyjaciela. Zapotrzebowanie jest zawsze obecne, wykwalifikowany trener z łatwością się wzbogaci, jeśli zacznie taki biznes.

Charakterystyczne cechy gry Sinbad: Great Adventures:

  • bitwy w trybach PVE, GVG, PVP;
  • zbieranie i hodowla zwierząt;
  • tworzenie sprzętu i broni;
  • handel rynkowy;
  • mentoring, sojusze, małżeństwo.

Liczne dialogi pozwalają stworzyć opowieść według indywidualnej fabuły. Różnorodne zadania pozwolą fanom różnych gatunków znaleźć ciekawe tematy do zaliczenia w projekcie. Doskonała grafika, dobrze dobrane tło muzyczne w stylu arabskim i pełna swoboda w określaniu ich umiejętności odróżniają grę od analogów. Znajdź swoje miejsce w tym fantastycznym świecie!


Reklama

Pobierz Sinbad: Great Adventures 1.5.2

Nowości w tej wersji
What’s New:

1. Added “Translate” function to chat.
2. Added “Marriage” function.
3. Added “Soul Crystals”.
4. Added “Faction”.
5. Added “Crew Guard Battle”.
6. Added “Throne Tower”.
7. Added “Advanced Treasure Map”.
8. Added new items to the Store.
9. Added a material Dungeon.
10. Optimized events.
informacje ogólne
wersja 1.5.2 (200152)
Data umieszczenia 2020-04-14 10:13
rozmiar 60.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

BILLING

BILLING

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje IGG.COM na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/05 10:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |