Opis:

Coin Crack to ciekawa, codzienna gra na Androida, w której musisz korzystać z automatów do gry, budować wioskę, szukać skarbów i kraść, jeśli absolutnie nie ma zysku.

Kot podróżnik uzależniony od automatu do gier i chciał go wykorzystać, aby osiągnąć niespotykane bogactwo. Idealny scenariusz to podział jackpota z możliwością późniejszego wydatkowania środków w dowolnym kierunku. Ale takie szczęście jest rzadkie. Przewijanie rolek częściej daje lokalne zwycięstwa. W zależności od trzech figurek, które wypadły, postać może udać się na poszukiwanie skarbu, rozpocząć budowę małej wioski, wykopać zapasy innych bohaterów i natychmiast zawłaszczyć wszystko, co zostało znalezione, lub ukończyć inną misję.

Głównym celem jest zdobycie złotych monet w jakikolwiek sposób. Pozwalają na dokonywanie aktualizacji, wybieranie metod rozwiązywania zadań. Po kilku obrotach rolek możesz zatrzymać się i przejść do dostępnych spraw w oparciu o wyniki przewijania. Misje są wykonywane za pomocą prostych kliknięć, jeśli chodzi o budowę - wystarczy kliknąć obiekt, który chcesz poprawić, a następnie wymienić monety na pożądane ulepszenie. Resztę zajmą ptaki gotowe do pomocy ogoniastemu bohaterowi w każdym przypadku. Podczas wykopalisk gracz jest zapraszany do kilku potencjalnych miejsc do przechowywania monet w niewielkiej lokalizacji, wystarczy kliknąć punkt, w którym chcesz kopać, a następnie łopata automatycznie wykona zadanie.

Charakterystyczne cechy gry Crack Coin:

  • obrót koła automatu;
  • stworzenie imperium dla wygranych pieniędzy;
  • odkrycie nowych światów kreskówek;
  • poszukiwanie skarbów;
  • kradzież funduszy mających trudności finansowe.

Liczba interakcji z jednorękim bandytą jest ograniczona, ale wystarczą, aby zarobić dużą liczbę monet. W maszynie jest stosunkowo niewiele rysunków; regularnie trzeba wykonywać te same zadania. Różne lokalizacje projektowe nudzą nudę. Światy są małe i proste, wykonane zgodnie z jednym szablonem, ale dodawanie szczegółów i zmiana schematu kolorów korzystnie wpływa na postrzeganie rozgrywki. Wskazówki dotyczące wyników maszyny pomagają wyeliminować nieporozumienia co do wielkości i metody generowania dochodu. Postaraj się zatrzymać mechanizm na czas i zdobyć cenny jackpot!


Reklama

Pobierz Crack monet 0.4.4

informacje ogólne
wersja 0.4.4 (614000404)
Data umieszczenia 2021-11-13 09:58
rozmiar 66.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Wszystkie aplikacje Play365 na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/05 12:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |