Zula Mobile: FPS dla wielu graczy
2.5 (8)

Zula Mobile: FPS dla wielu graczy

Opis:

Gra Zula Mobile: Multiplayer FPS to dynamiczna strzelanka, w której musisz brać udział w strzelaninach online, bronić przedstawicieli swojej drużyny i zabijać antagonistów.

Na etapie początkowym gracz otrzymuje słabą postać, a także umiejętność wyrównywania go w regularnych misjach i niebezpiecznych kontraktach. Podwyższenie oceny pomaga wzmocnić autorytet wśród kolegów. Deweloper dał dostęp do dwudziestu bohaterów, wśród których można znaleźć optymalną osobę, biorąc pod uwagę nastrój i styl zachowania użytkownika. Każdy wojownik ma swoje umiejętności i dziwactwa, musisz wybierać ostrożnie.

Prace wysokiej jakości otwierają dostęp do nowych map z modernizacją arsenału broni, zdolności bojowych, cech totemu. Zaleca się zebranie większej liczby elementów w celu użycia kombinacji różnych parametrów. W sumie w ramach projektu stworzono ponad 8000 ustawień za pomocą map, co pozwala stworzyć unikalnego wojownika o unikalnym zestawie umiejętności. Jeśli dana karta stanie się zbędna, możesz połączyć ją z inną niezbyt przydatną kartą i uzyskać połączenie możliwości lub w niektórych przypadkach aktualizację.

Charakterystyczne cechy gry Zula Mobile:

  • strzelanie w pomieszczeniu i na zewnątrz;
  • 20 bohaterów o różnych umiejętnościach;
  • ponad 8000 cech broni i akcesoriów;
  • odblokuj aktualizacje dla wystrzałów;
  • scalanie map w celu ulepszeń.

Strzelanka z perspektywy pierwszej osoby odpowiada szeregiem dostosowań i możliwością rozwijania własnego stylu zachowania w sytuacjach awaryjnych. Systemy rankingowe i ligi umożliwiają rywalizację i osiągnięcie przewagi nad innymi graczami. Budowanie zespołu i planowanie strategii daje poczucie wysokiej odpowiedzialności za współpracowników i możliwość wpływania na wynik zespołu.

Lokalizacje z dużą liczbą zjazdów, podjazdów i zakrętów denerwują Cię co sekundę. Dobre widoki i przejrzyste elementy sterujące pozwalają szybko zrozumieć zasadę działania i rozpocząć wykonywanie podstawowych zadań. Tego rodzaju przegląd wymaga ciągłego odwracania się, aby bać się nagłego pojawienia się wroga z tyłu. Ścieżka dźwiękowa przypomina główne sceny bojowników, strzelanie nie kończy się tutaj. Jeśli szukasz dobrej strzelanki online z gwarancją adrenaliny we krwi, koniecznie przetestuj tę grę!


Reklama

Zula Mobile: FPS dla wielu graczy

Wszystkie aplikacje Lokum Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(8)
2.53★ 50.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/06 09:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |