Human Gangs 2 - Beat Em All
0 (0)

Human Gangs 2 - Beat Em All

Opis:

Gra Human Gangs 2 - Beat Em All jest kontynuacją zabawnej gry akcji, w której elastyczni mali ludzie znów idą na ścieżkę wojenną. Aby przywrócić sprawiedliwość, musisz zabijać i rozwiązywać zagadki.

Postać w smokowym kostiumie siedziała cicho na kanapie obok swojego ukochanego psa. Nagle ciężarówka uderzyła w ścianę domu, a specjalny mechanizm przesunął czworonożnego przyjaciela na plecy. Samochód odjechał tak szybko i nagle, jak się pojawił. Bohater w stroju smoka natychmiast poszedł ocalić ogoniastego. Działania gniewnego właściciela były tak surowe, że po otwarciu drzwi dom natychmiast się rozpadł. Galaretowe stworzenie wyrusza w podróż w swoim ukochanym zielonym stroju. Musi walczyć z antagonistami w kostiumach szopów, elastycznych i niezręcznych, jak on sam.

W bitwach możesz rzucać się dowolnymi znajdującymi się w pobliżu przedmiotami. Po udanych rzutach możesz kontemplować w zwolnionym tempie upadek, cios lub inne zdarzenia prowadzące do śmierci wrogów. Oprócz standardowych walk użytkownika oczekuje się zadań innego typu, ponieważ wymagana będzie logika rozwiązania i pomysłowość. Rozgrywka stała się bardziej zróżnicowana, a zakres misji znacznie się poszerzył. Użytkownik będzie musiał również poradzić sobie z agresją totemu, co czasami uniemożliwia chwiejącemu się bohaterowi ruch we właściwym kierunku. Zagadki z fizyki zmuszają cię do zatrzymania się i myślenia, aby nie podjąć pochopnej decyzji.

Charakterystyczne cechy gry Human Gangs 2 - Beat Em All:

  • zadania z logiki i fizyki;
  • użycie improwizowanych przedmiotów do ataku;
  • jazda w terenie;
  • śmieszni szefowie;
  • Fabuła z dziwnym rozwiązaniem.

Wraz z różnorodnymi zadaniami w projekcie pojawiły się wskazówki do fabuły. Sytuacje są maksymalnie uproszczone, ale można obejrzeć mały film z przyklejonych klipów, zrozumieć, co dzieje się pod innym kątem. Antagoniści czasami wykazują okrucieństwo, ale mało aktywności. Staje się to trudne tylko wtedy, gdy otacza się osoba w kostiumach szopów. Proste zasady działania nie obiecują łatwości poruszania się. Właściciel psa stale się kołysze, konieczne jest staranne obliczenie każdego ruchu, aby końcowe manipulacje były zgodne z zamierzeniami gracza. Poczuj nieprzewidywalność ukończenia historii!


Reklama

Pobierz Human Gangs 2 - Beat Em All 0.5

Nowości w tej wersji
- Added checkpoints
- Improved camera behavior
- Improved look sensitivity
- Added new camera mode
- Improved joystick performance
- Fixed bug with keys
- And other fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 0.5 (5)
Data umieszczenia 2021-03-01 10:22
rozmiar 73.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/06 12:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |