Ultimate Racing: Speed ​​Kings
0 (0)

Ultimate Racing: Speed ​​Kings

Opis:

Gra Ultimate Racing: Speed ​​Kings to wyścig na Androida, w którym musisz jeździć po drogach asfaltowych i podmokłych, wykonywać sztuczki, wyprzedzać rywali, wszystko jest jak zwykle, nic nowego.

Użytkownik ma do wyboru różne pojazdy, decyzję należy podjąć z uwzględnieniem cech najbliższego przyjazdu. Samochód sportowy jest idealny do jazdy po gładkim asfalcie; poruszanie się w obszarach o dużej ilości brudu najlepiej wykonywać na SUV-ie z dużym prześwitem, specjalną gumą i innymi istotnymi parametrami. Jeździec może ulepszyć swojego żelaznego konia: zmienić silnik, wyregulować zawieszenie, ulepszyć układ hamulcowy.

Samochód gotowy do akcji pojawi się na linii startu. Obecność rywali nieco z przodu nie powinna być myląca; właściwe zarządzanie pozwoli wyprzedzić nawet tych, którym początkowo udało się wyprzedzić. Ekran pokazuje poziom podtlenku azotu, zwiększając moc pojazdu. Poziom gazu w cylindrze stale się zmienia, w zależności od stopnia ekstremalnej jazdy w danym momencie. Przeciwnicy zachowują się agresywnie, mogą podcinać lub próbować sprowadzić na manowce, jeśli czują rywalizację. Wypadków nie da się uniknąć, ale spektakularny spektakl jest gwarantowany.

Charakterystyczne cechy gry Ultimate Racing: Speed ​​Kings:

  • duży wybór samochodów różnych klas;
  • uaktualnić specyfikacje techniczne pojazdów;
  • szok, wypadek, realistyczne uszkodzenie;
  • 5 dużych lokalizacji;
  • wiele punktów widzenia.

Deweloperzy oferują 5 rodzajów dróg o różnych niuansach. Duże lotnisko jest odpowiednie dla sztuczek, chociaż prawo zabrania takich działań w tym obszarze. Metropolia słynie z doskonałych dróg, ale duża prędkość na ulicach nie jest pożądana. W przypadku innych lokalizacji będziesz musiał również regularnie łamać zasady ze względu na żywy wyścig. Najważniejsze jest wykluczenie bezsensownego ryzyka i popełnianie naruszeń tylko w określonych celach.

System bonusów i elementów nagród po drodze zwiększy motywację, umożliwi poruszanie się po określonej trajektorii. Dobra trójwymiarowa grafika i szczegółowa fizyka ruchu zachwycą wirtualnych i prawdziwych kierowców. Samochody sportowe i SUV-y czekają na swojego króla prędkości!


Reklama

Pobierz Ultimate Racing: Speed ​​Kings 1.0.19

Nowości w tej wersji
1, first release
informacje ogólne
wersja 1.0.19 (1019)
Data umieszczenia 2020-02-06 19:24
rozmiar 69.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/07 10:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |