Diamond Quest: Don't Rush!
0 (0)

Diamond Quest: Don't Rush!

Opis:

Gra Diamond Quest: Don't Rush! - To zabawna gra zręcznościowa, w której musisz spacerować po świątyniach, jaskiniach i zamkach, zbierać biżuterię i walczyć z różnymi zwierzętami.

Postać z plecakiem za plecami i latarnią na czapce czeka niebezpieczne przygody. Jego głównym celem jest znalezienie diamentów wśród platform blokowych. Przydatne będą również torby z monetami i skrzyniami z ulepszeniami i elementami nagród. Miłym odkryciem będą magiczne narzędzia pomocnicze. Jednym młotem możesz niszczyć słabe bloki, a drugim możesz zamrażać przedmioty i antagonistów, a hak pomoże przenosić przedmioty z niewygodnych miejsc. Dzięki punktom kontrolnym możesz regularnie rejestrować wynik i, jeśli to konieczne, powrócić z najmniejszą stratą.

Złożone labirynty są gotowe, aby zamknąć nieproszonego gościa w pułapce, uderzyć go elementami wszystkich elementów, zabić głazami, owinąć siecią. Również w starożytnych budynkach i podziemnych jamach możesz spotkać różnych wrogów. Małpy, węże, żółwie i inni mieszkańcy lokacji zwykle poruszają się małą ścieżką, zaleca się ominąć je. Czasami możliwe jest zniszczenie wroga młotem. Bossów nie można zniszczyć jednym trafieniem, tacy antagoniści muszą poświęcić więcej czasu.

Konieczne jest kontrolowanie tempa ruchu, aby nie wpaść w kłopoty z powodu pośpiesznych manewrów lub nieodpowiedniego spowolnienia. Po zwolnieniu strony ze znakiem wyjścia gracz zobaczy statystyki dotyczące zebranych przedmiotów na ekranie. Po skutecznym przejściu otrzyma bonusy, a następnie przejdzie do następnego poziomu.

Charakterystyczne cechy gry Diamond Quest: Don't Rush!:

  • oryginalne zadania dotyczące przekazywania lokalizacji;
  • poszukiwanie diamentów, skrzyń skarbów;
  • punkty zwrotne;
  • przeszkody i walcząca fauna;
  • bossowie niesamowitej wielkości.

Platformówka ma jasną dwuwymiarową grafikę i melodię zwiększającą poczucie zagrożenia. Szereg nadchodzących przygód uwolni użytkownika od nudy. Fantazyjne lokalizacje pozwolą ci dokładnie przemyśleć ruchy, aby nie wpaść w pułapki, omijać bomby, lasery, wodę i ogień. Intuicyjny ruch badacza za pomocą strzałek pomaga zminimalizować przypadkowe nieprawidłowe ruchy. Ekscytująca przygoda z trudnymi łamigłówkami czeka na Twojego bohatera!


Reklama

Pobierz Diamond Quest: Don't Rush! 2.89

Nowości w tej wersji
- Add Pyramid chapter
- Total 92 levels in 7 chapters
- Join our fb group if you need help: https://www.facebook.com/groups/893676351088249/
informacje ogólne
wersja 2.89 (200121)
Data umieszczenia 2021-03-11 01:06
rozmiar 40.91 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/07 12:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |