Drogi Królewskie
0 (0)

Opis:

Gra Royal Roads to fantastyczna strategia, w której młoda księżniczka musi poznać życie zwykłych ludzi, przebrać się za biedną dziewczynę i uzyskać prawo do koronacji. Podejście jest dość dziwne, ale najważniejsze jest to, że będziesz zainteresowany!

Na ziemiach księżniczki Lainy duże i silne gnomy, małe wróżki, ludzie i przedstawiciele innych ras mogli zadziwiająco współistnieć. Dziewczyna miała atrakcyjny wygląd, wszyscy badani o tym wiedzieli. Ale mało interesowała ją kwestia zarządzania, przeniosła wszystko na doradców. Siedemnastoletnia bohaterka marzyła o świętowaniu dorosłości i otrzymaniu długo oczekiwanej korony. Z powodu półrocznej anarchii życie zwykłego człowieka pogorszyło się, oburzenie narastało wśród mas. W dniu koronacji nagle na uroczystości pojawiła się wiedźma, oświadczyła, że ​​Laina nie jest godna zostać królową, a następnie rzuciła złe czary na przerażoną dziewczynę.

Księżniczka obudziła się w stogu siana, w ciele biednej kobiety zmuszonej do przeżycia. Mieszkający w pobliżu rolnik udzielił schronienia gościowi, nie rozpoznał jej jako osoby starszej. Konieczne jest zapłacenie rolnikowi za życzliwość, przywrócenie zniszczonego budynku farmy, a także przywrócenie plonów. Są to tylko zadania pierwszego poziomu, po których możesz przejść do następnego etapu i zwrócić uwagę na kolejne misje. Wcześniej bohaterka nie wiedziała nic o ciężkiej pracy, musiała dużo się uczyć, patrzeć na życie z innej perspektywy. Dodatkowym zadaniem będzie poszukiwanie czarodziejki, która zrujnowała wspaniałe wakacje. Usunięcie zaklęcia będzie trudne.

Cechy wyróżniające grę Royal Roads:

  • charakterystyczne postacie;
  • wykonywanie różnych zadań;
  • poszukiwanie wiedźmy;
  • zmiana światopoglądu księżniczki;
  • ciekawa historia.

W strategii gracz musi spotkać wiele różnych postaci, uzyskać zadania i wskazówki. Specjalna mapa poziomów pomaga zobaczyć perspektywy, a krótki opis fabuły przed rozpoczęciem każdego poziomu jasno opisuje zadania priorytetowe. Ładna grafika i wspaniała atmosfera mogą przyciągnąć nawet małych graczy. Podróżuj i pracuj ciężko na każdym przystanku, aby dotrzeć do wiedźmy i poznać niuanse nieoczekiwanego finału!


Reklama

Pobierz Drogi Królewskie 1.1

Nowości w tej wersji
Minor improvements
informacje ogólne
wersja 1.1 (11)
Data umieszczenia 2020-02-06 19:29
rozmiar 100.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/08 10:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |