Animal Island: Idle Games
0 (0)

Animal Island: Idle Games

Opis:

Gra Animal Island: Idle Games to zabawny symulator, w którym musisz tworzyć oazy, przywracać florę i faunę na kontynentach, podziwiać cudowną przyrodę. Polecamy miłośników zwierząt;)

Do dyspozycji gracza jest mała pusta wyspa. Za pomocą prostych kliknięć możesz zamienić te ziemie w raj, sadzić drzewa i kwiaty, nazywać wszelkiego rodzaju zwierzęta. Nawet drapieżniki są przyjazne, aura spokoju jest odczuwalna w każdym zakątku stworzonej oazy. Jeśli chcesz, możesz rozszerzyć terytorium, dodać góry, wodospady, zwiększyć pola i lasy. Zadania na dużą skalę są łatwe do wykonania dzięki dużemu wyborowi działań. Skuteczna praca przynosi złote monety, zaleca się ich wymianę w celu licznych ulepszeń. Jeśli zgromadzisz wystarczającą liczbę monet, możesz ulepszyć terytoria.

W proponowanym formacie idealność powinna być odczuwalna na każdym kawałku ziemi, użytkownik może swobodnie korzystać z różnych kombinacji działań, aby stworzyć pożądane środowisko. Nawet nazwy proponowanych działek inspirują do stworzenia idealnego świata: Wyspa Nadziei, Wyspa Marzeń i inne czekają na twórcę utopii. Po zakończeniu pracy możesz przenieść się na inny kontynent, w którym brakuje również obszarów o szczęśliwej atmosferze.

Cechy gry Animal Island: Idle Games:

  • ekspansja wysp;
  • dodanie różnych rodzajów roślinności;
  • przyciąganie zwierząt i ptaków;
  • zarabianie monet;
  • tworzenie się dowolnego środowiska naturalnego.

Doskonały symulator antystresowy pomaga zrelaksować się i zapomnieć o problemach metropolii. Lekka melodia poza ekranem przynosi spokój, zmniejsza podrażnienia. Low-poly projekt graficzny podkreśla fantastyczne warunki przestrzeni gry. Elementarna kontrola i brak timerów pozwalają działać z dowolną prędkością, wybierać tempo i nie bać się negatywnych konsekwencji. Rozgrywka nie nadaje się do długiego zawieszenia, ale będzie pełniła funkcję przełączania uwagi. Zrealizuj pragnienie odwiedzenia przyrody i ucieczki od codziennego zgiełku!


Reklama

Pobierz Animal Island: Idle Games 1.0.0.1

informacje ogólne
wersja 1.0.0.1 (1000001)
Data umieszczenia 2020-02-06 19:33
rozmiar 89.5 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/08 12:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |