Szalona komórka
0 (0)

Szalona komórka

Opis:

Gra Crazy Cell to oryginalna strategia, w której komórki zdrowego ciała walczą ze złośliwymi wirusami i uniemożliwiają im przyzwyczajenie się do obcych terytoriów, co jest dość aktualne, biorąc pod uwagę sytuację na świecie.

Pole bitwy jest podzielone na kwadraty, aby gracz mógł wskazać punkt początkowy każdego przedstawiciela obrony i jego kierunek ruchu. Podczas spotkania z wirusem komórka może przenieść się na inny kwadrat, ale zajmie to trochę czasu. Możesz wysłać do bitwy niewielką liczbę postaci, zanim pojawią się nowi przeciwnicy, a następnie stworzyć dla nich posiłki, biorąc pod uwagę pola, na których infekcje przebiegają z góry. 16 rodzajów totemów ma unikalne zdolności, które należy zmodernizować lub połączyć, aby zwiększyć ich zdolność do pracy.

Wrogowie nadchodzą falami, na poziomie jest 3-5 grup antagonistów. Wojownik może walczyć z jedną falą wrogów. Po zwycięstwie ocaleni zostają wysłani do specjalnego banku komórek, a nagrody w postaci monet są przyznawane przeciwnikom. Do następnej bitwy musisz wycofać żołnierzy z komórki na pole. W sumie programista prezentuje 6 witryn i 120 poziomów. Po wykonaniu wszystkich zadań na stronie możesz zdobyć skrzynię z cennymi ulepszeniami.

Charakterystyczne cechy gry Crazy Cell:

  • walka z elementami wirusowymi;
  • 16 rodzajów obrońców;
  • różnorodność umiejętności wśród totemów;
  • modernizacja i transformacja bojowników;
  • skrzynie z trofeami i bonusami.

W przypadku kolizji bohaterowie walczą samodzielnie, użytkownik może wysłać nowych żołnierzy, aby pomóc, jeśli stado nie zostało wcześniej wyczerpane. Jeśli drużyna gracza działa sprawnie, bank z żołnierzami komórkowymi jest uzupełniany podczas walki. Konieczne jest przeanalizowanie ryzyka i obliczenie możliwości wypuszczenia dodatkowej partii myśliwców w przypadku siły wyższej.

Strategia z fajnym skryptem może przeciągnąć się na długi czas. Walka z wirusami ma jasne kolory, urocze postacie budzą emocje, a magiczny akompaniament muzyczny poprawia pozytywny nastrój i pewność zwycięstwa nad antagonistami. Zniszcz infekcje i zdobądź niezłą nagrodę!


Reklama

Szalona komórka

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/09 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |