Opis:

Jelly Cat to wciągająca gra logiczna, w której musisz wytyczyć ścieżkę głodnemu zwierzęciu i pomóc mu przejść do cenionej uczty.

Na początku poziomu żarłoczny kot może siedzieć na jakiejś platformie lub po prostu wisieć w powietrzu. Czynnik głodu postaci pozostaje niezmieniony. Chętnie pochłania wszystko, co programiści przygotowują jako przekąskę. Furry menu tworzenia jest bogate: uwielbia kanapki, burrito, różnorodne babeczki, ciastka i inne pożywne potrawy. Zadaniem użytkownika jest narysowanie linii, przez które kot przetoczy się do swojego ulubionego jedzenia lub jedzenie potoczy się do zlewu. Zwierzę nie jest w stanie biec ze względu na duży rozmiar i kulisty kształt ciała. Po zakończeniu krzywej grawitacja natychmiast zaczyna działać.

Czasami obiekt stworzony przez gracza popycha słyszącą osobę do jedzenia, w innym przypadku staje się mostem i zapobiega wpadnięciu bohatera w otchłań. Zdarzają się przypadki, gdy uformowany dodatkowy element staje się jedynym punktem podparcia w zdewastowanym miejscu. Przejście jednego etapu zajmuje kilka sekund. Od czasu do czasu bestia potrzebuje pomocy wielokrotnego użytku i utworzenia kilku linii przez użytkownika. Jeśli narysowane kształty nie są przydatne, skrypt powtarza się.

Funkcje gry Jelly Cat:

  • karmienie głodnego zwierzaka;
  • odblokowanie kilku ras bohaterów;
  • rysowanie elementów pomocniczych;
  • szukać logicznych rozwiązań;
  • punkty bonusowe i nagrody.

Projekt ma możliwość wyboru wyglądu zwierzaka, a także koloru ołówka, za pomocą którego powstają niezbędne krzywe. Początkowe etapy wydają się niezwykle proste, ale sytuacja w lokalizacjach stopniowo staje się coraz bardziej skomplikowana. Musisz być mądry, aby fizyka gry działała na korzyść właściciela zwierzaka. Ogromna liczba etapów z indywidualnymi scenariuszami pozwala zajmować mózg przez długi czas, jedyne właściwe rozwiązanie nie jest zapewnione, istnieje wiele opcji oddzielenia. Zmiana wzorów tła i rozmieszczenie obiektów na stronach dodaje różnorodną rozgrywkę. Mrucząca kula o dobrych oczach sprawia, że ​​zabójca czasu jest niesamowicie słodki. Pomóż totemom zaspokoić ich okropny głód!


Reklama

Pobierz Kot galaretowy 0.6

Nowości w tej wersji
neutral age screen
informacje ogólne
wersja 0.6 (6)
Data umieszczenia 2020-08-10 11:53
rozmiar 23.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Wszystkie aplikacje gametornado na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/09 12:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |