Genies cukierków
0 (0)

Opis:

Candy Genies to kolorowa, swobodna gra, w której musisz pracować w sklepie ze słodyczami, zbierać słodycze trzy razy z rzędu i dokonywać słodkich wybuchów za pomocą boosterów.

Użytkownik zarządza sklepem i traktuje każdego z najlepszymi gadżetami. Głównym kontyngentem klientów są zwierzęta z różnych filmów animowanych i seriali. Bohaterowie przychodzą pojedynczo lub przez firmy i ogłaszają swoje zamówienia za ladą. Na ekranie jest przedstawiony jako myśli odwiedzającego. Przy każdej myśli znajduje się wskaźnik numeryczny. Na podstawie liczby gracz rozwiązuje zagadkę i przesuwa figurki w postaci słodyczy, aby zebrać trzy lub więcej w linii pionowej lub poziomej. Po udanych ruchach słodycze na szachownicy eksplodują, nowe pojawiają się na ich miejscu, a prośba klienta jest systematycznie zmniejszana.

Górny obszar ekranu zajmuje obraz gości znajdujących się w różnych lokalizacjach. Niektóre mają za sobą miejskie drapacze chmur, inne odpoczywają na morzu, a inne wyszły na naturę niedaleko domu. Trzy czwarte ekranu zajmuje szachownica z zadaniami gry. Powyżej ustalono ograniczenie dostępnych ruchów.

Deweloper oferuje zakup dodatkowych ruchów za prawdziwe pieniądze, ale w większości przypadków, aby wykonać określone zadanie, wymagane jest znacznie mniej działań niż przewidziano w wersji bezpłatnej. Gdy klienci otrzymują pożądaną ilość cukierków, reszta ruchów jest automatycznie wydawana zgodnie z najbardziej wydajnym algorytmem. Następnie poziom jest ukończony, użytkownik otrzymuje pewną liczbę punktów.

Charakterystyczne cechy gry Candy Genies:

  • puzzle z dodatkiem słodyczy w jednej linii;
  • zwiększona moc słodyczy;
  • fajne kombinacje i wzmocnienia;
  • postacie z twoich ulubionych kreskówek;
  • cukiernia.

Pomiędzy poziomami można zobaczyć schematyczny postęp na mapie. Oprócz boosterów i bonusów w grze, powstają dodatkowe warunki, takie jak eksplozja elementów w określonych komórkach lub tworzenie kombinacji z predefiniowanymi parametrami. Gra jest nasycona jasnymi kolorami, ale ciąg monotonii bramek czasami budzi nudę. Urocze postacie i ładna melodia lektora nieco ratują sytuację. Wypróbuj puzzle w stylu kreskówkowym!


Reklama

Pobierz Genies cukierków 1.22.0

Nowości w tej wersji
A new version is available!
?Play 20 new levels: 531-550
?A new element: Dye Bottles
?A new room: Seaside terrace! Have a romantic dinner on the terrace, feeling the sea breeze!
?Bug fixes and performance improvements.
Download now and enjoy! Thanks for your support!
informacje ogólne
wersja 1.22.0 (1039)
Data umieszczenia 2021-11-26 21:27
rozmiar 133.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/10 09:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |