Genies cukierków
0 (0)

Opis:

Candy Genies to kolorowa, swobodna gra, w której musisz pracować w sklepie ze słodyczami, zbierać słodycze trzy razy z rzędu i dokonywać słodkich wybuchów za pomocą boosterów.

Użytkownik zarządza sklepem i traktuje każdego z najlepszymi gadżetami. Głównym kontyngentem klientów są zwierzęta z różnych filmów animowanych i seriali. Bohaterowie przychodzą pojedynczo lub przez firmy i ogłaszają swoje zamówienia za ladą. Na ekranie jest przedstawiony jako myśli odwiedzającego. Przy każdej myśli znajduje się wskaźnik numeryczny. Na podstawie liczby gracz rozwiązuje zagadkę i przesuwa figurki w postaci słodyczy, aby zebrać trzy lub więcej w linii pionowej lub poziomej. Po udanych ruchach słodycze na szachownicy eksplodują, nowe pojawiają się na ich miejscu, a prośba klienta jest systematycznie zmniejszana.

Górny obszar ekranu zajmuje obraz gości znajdujących się w różnych lokalizacjach. Niektóre mają za sobą miejskie drapacze chmur, inne odpoczywają na morzu, a inne wyszły na naturę niedaleko domu. Trzy czwarte ekranu zajmuje szachownica z zadaniami gry. Powyżej ustalono ograniczenie dostępnych ruchów.

Deweloper oferuje zakup dodatkowych ruchów za prawdziwe pieniądze, ale w większości przypadków, aby wykonać określone zadanie, wymagane jest znacznie mniej działań niż przewidziano w wersji bezpłatnej. Gdy klienci otrzymują pożądaną ilość cukierków, reszta ruchów jest automatycznie wydawana zgodnie z najbardziej wydajnym algorytmem. Następnie poziom jest ukończony, użytkownik otrzymuje pewną liczbę punktów.

Charakterystyczne cechy gry Candy Genies:

  • puzzle z dodatkiem słodyczy w jednej linii;
  • zwiększona moc słodyczy;
  • fajne kombinacje i wzmocnienia;
  • postacie z twoich ulubionych kreskówek;
  • cukiernia.

Pomiędzy poziomami można zobaczyć schematyczny postęp na mapie. Oprócz boosterów i bonusów w grze, powstają dodatkowe warunki, takie jak eksplozja elementów w określonych komórkach lub tworzenie kombinacji z predefiniowanymi parametrami. Gra jest nasycona jasnymi kolorami, ale ciąg monotonii bramek czasami budzi nudę. Urocze postacie i ładna melodia lektora nieco ratują sytuację. Wypróbuj puzzle w stylu kreskówkowym!


Reklama

Pobierz Genies cukierków 1.4.3

Nowości w tej wersji
- Issues fixed and performance improved.
informacje ogólne
wersja 1.4.3 (1013)
Data umieszczenia 2020-08-06 17:21
rozmiar 40.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/10 09:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |