Escape Game / 4 Doors 16
0 (0)

Escape Game / 4 Doors 16

Opis:

Escape Game / 4 Doors 16 to przygodowa przygoda dla Androida, w której musisz zbadać pokój z kilkoma drzwiami, aby przeanalizować, jak wyjść z pokoju na wolność.

Historia zaczyna się od propozycji wejścia do tajemniczego pokoju. Drzwi są otwarte, ciekawa postać odważnie wchodzi do środka i zostaje uwięziona. Pokój przypomina puste szare pudełko. Na tle każdej ściany wyróżnia się jasny prostokąt - drzwi, za którymi znajdują się inne ściany i coś użytecznego, co zwiększa szanse na zrozumienie, co się dzieje i wyjścia. Może to być sejf z podstępnym zamkiem, małym rowkiem w ścianie i dziwną rzeczą w nim utkwioną, innymi przedmiotami. Małe elementy można wybrać do dalszego wykorzystania, czasem okazuje się, że przesuń ścianę i znajdź nową rundę następnego labiryntu.

Projekt zapewnia przegląd z perspektywy pierwszej osoby i wdrożenie różnych działań w celu przybliżenia rozwiązania logicznego rebusa. Okresowo działania wprowadzają gracza w błąd i komplikują zadania. Za pomocą strzałek możesz nawigować, patrzeć w różnych kierunkach, podejmować decyzje dotyczące dalszych działań. Jeśli znajdziesz narzędzie, kliknij je, aby zabrać je do swojego zestawu. Wybrane elementy są wyświetlane w specjalnym wierszu na dole. W razie potrzeby można je aktywować i zastosować, jeśli zostanie wybrany odpowiedni temat do rozwiązania określonego problemu.

Charakterystyczne cechy gry Escape Game / 4 Doors 16:

  • szukaj wyjścia z pokoju z 4 drzwiami;
  • niewielka liczba przedmiotów;
  • umiejętność zabrania ze sobą drobiazgów;
  • konstruktywne wskazówki;
  • zadania logiczne.

Minimalistyczny design nie wiąże się z nudą, ale pozwala lepiej widzieć rzeczy pomocnicze. Opcja powiększenia obrazu pomaga rozważyć mechanizmy do szczegółów, przetestować różne sposoby interakcji z nim. Twórcy nie ustalili limitów czasowych, stworzenia zagrażające życiu są nieobecne, ale pusta szara przestrzeń wywołuje strach. W pobliżu linii z wybranymi elementami znajduje się okrągły przycisk podpowiedzi. Jeśli nie możesz znaleźć wskazówki przez długi czas, możesz liczyć na pomoc. Wskazówki nie pokażą bezpośredniego wyjścia z pułapki, ale pozwolą ci przejść na ścieżkę do ronda. Rozwiąż wszystkie sekrety dziwnego pokoju!


Reklama

Pobierz Escape Game / 4 Doors 16 1.4

Nowości w tej wersji
バナー広告とゲーム画面を分離しました。
アプリ版9つ目です。
ぐるぐるっと回って脱出しましょう。
informacje ogólne
wersja 1.4 (5)
Data umieszczenia 2020-03-05 01:08
rozmiar 36.38 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje dabaApps na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/11 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |