Ulala: Bezczynna przygoda
0 (0)

Ulala: Bezczynna przygoda

Opis:

Gra Ulala: Idle Adventure to zabawna zespołowa gra fabularna, w której musisz polować, walczyć z potworami, oswajać dinozaury i szukać sposobów na przetrwanie w epoce kamienia łupanego.

BC, długa egzystencja i stosunkowo wygodne życie są możliwe tylko w zespole. W warunkach gry klan składa się z 4 znaków, użytkownik powinien wybrać totem, biorąc pod uwagę rolę w klanie. Różnorodność klas mile zaskakuje, są wojownicy, druidzi, zabójcy, magicy, myśliwi, szamani i inne ciekawe osobowości. Każdy ma indywidualne wskaźniki siły ataku, poziomu wsparcia, przetrwania. Zakres celów różni się w zależności od możliwości klasy.

Oprócz bitew z małymi i dużymi potworami gracz oswaja dinozaury, karmi je i organizuje wysokiej jakości opiekę. Karmienie i spanie zwierząt domowych poddaje się treningowi, a nawet są aktualizowane automatycznie. Gotowanie i delektowanie się pysznymi potrawami to kolejna ważna część gry. Prawdziwi smakosze znajdą tu swoje hobby.

Funkcje gry Ulala: Idle Adventure:

  • wybór klasy postaci;
  • dostępne różne zwierzęta domowe;
  • unikalne umiejętności i ich połączenie;
  • tworzenie sojuszy;
  • oryginalne wyposażenie i sprzęt.

Łącząc różne umiejętności, tworząc i ulepszając elementy wyposażenia, testując liczne skórki, możesz wybrać optymalną strategię rozwoju dla swojego bohatera. Wykonanie zadań przynosi skarbonce specjalną walutę - rozgwiazdy, można je wymienić na wszelkiego rodzaju przydatne rzeczy. Możesz nawet znaleźć i kupić zaklęcia magiczne efekty na wroga w bitwie.

Prosta zasada zarządzania i łatwe zadania sprawiają, że projekt jest doskonałym narzędziem do relaksującej rozrywki z przyjaciółmi. Format online zapewnia również wiele okazji do randek i spotkań towarzyskich. Fajna historia i niezwykłe lokalizacje sprawiają, że gracz odwraca uwagę od codziennego życia i zanurza się w wydarzeniach z epoki kamienia. Pustynie, terytoria wulkaniczne, dżungle i lodowce są otwarte do eksploracji. Wyrusz w przyjemną podróż przez epokę kamienia łupanego!


Reklama

Pobierz Ulala: Bezczynna przygoda 1.65

Nowości w tej wersji
1.Improvements to the Pet system
2.New Super Pet: TigerKid
informacje ogólne
wersja 1.65 (105)
Data umieszczenia 2020-09-30 05:11
rozmiar 69.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje X.D. Global na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/11 12:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |