Pierścień bohatera
0 (0)

Opis:

Pierścień bohater gry - epicka Roleviki w którym chcesz utworzyć zespół do konfrontacji z fantastycznych potworów, użyj magiczne moce, aby radzić sobie z nimi.

Na małej okrągłej arenie pierwszy dostępny wojownik walczy z ogromnymi złymi stworzeniami. Przychodzą na pole bitwy pojedynczo i stają się w samym środku kręgu. Bojownicy przeciwko złym duchom muszą stać dosłownie na skraju strony. Gdy tylko jeden wróg zostanie pokonany, następny natychmiast pojawia się na swoim miejscu. Sapie głośno, próbując wywołać panikę u przeciwnika. Bitwa jest w formacie non-stop, po zniszczeniu kilku wrogów przychodzi kolej na bossów, którzy sprawiają, że patrzysz na poprzednich antagonistów jako nieszkodliwych karłów.

Skala energii antagonisty jest wyświetlana w górnej części ekranu, pomaga nawigować, jak długo trwa postać. Udana walka przynosi skarbonki i monety do skarbonki, a specjalne powiadomienie informuje o pojawieniu się ulepszeń. Możesz przerwać bitwę i poprawić swoje umiejętności w dowolnym momencie, jeśli ulepszenia zostały już zdobyte. W ten sam sposób możesz zdobyć nowych bohaterów drużyny i wspólnie walczyć z wrogiem.

Wróg na arenie jest zawsze samotny, ale każdy następny jest silniejszy niż wcześniej. Ważne jest, aby rozszerzyć zespół, aby umożliwić zjednoczenie sił w poważnych konfrontacjach. Aby walczyć z najbardziej wytrwałymi, zapewniona jest straszna mikstura, musisz mieć czas, aby ją odblokować przed spotkaniem z najbardziej agresywnymi stworzeniami.

Funkcje gry Hero Ring:

  • walczy z potworami i ich bossami;
  • bohaterowie o oryginalnym wyglądzie;
  • odblokować imponujące umiejętności;
  • wykorzystanie artefaktów do amplifikacji;
  • mikstury dla najstraszniejszych wrogów.

Prosta fabuła i łatwość zarządzania sprawiają, że projekt jest zabójcą czasu dla tych, którzy chcą walczyć bez większego stresu. Różnorodne ulepszenia pozwalają stworzyć unikalną postać z pożądanym zestawem umiejętności. Ze względu na możliwość przerwania akcji w dowolnym momencie, a następnie powrotu do niej, możesz łatwo dostosować, nie martw się o nagłą śmierć wojownika. Ładna grafika cieszy oko, ścieżka dźwiękowa dodaje skali temu, co się dzieje. Zbierz drużynę najlepszych wojowników, aby zniszczyć różnorodne złe duchy!


Reklama

Pobierz Pierścień bohatera 1.0.12

Nowości w tej wersji
Little update
informacje ogólne
wersja 1.0.12 (309)
Data umieszczenia 2020-07-26 05:41
rozmiar 70.05 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/12 10:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |