World Robot Boxing 2
0 (0)

Opis:

World Robot Boxing 2 to wciągająca gra zręcznościowa, w której roboty bokserskie walczą na kolorowych arenach o tytuł lidera w futurystycznym sporcie.

Gracz może wybierać spośród robotów z 14 krajów. Należy zdecydować, w jakim kraju oddział powinien grać na arenie. Najlepiej jest rekrutować różne postacie w zespole i przed każdą walką wybrać, kto jest godny walczyć w określonych warunkach. W sumie projekt przewiduje 66 mechanicznych postaci o unikalnych umiejętnościach. Wskaźniki uszkodzeń, wzrostu energii, blokowania, regeneracji po silnym uderzeniu i inne cechy również są różne, każdy ma swoje mocne i słabe strony.

Jeśli drużyna wkracza na arenę, dokładnie zastanów się, które postacie najlepiej się uzupełniają i będą w stanie zminimalizować negatywne cechy. W przypadku pojedynków ważne jest prawidłowe łączenie ciosów, aby opracować taktykę odpowiednią dla wybranego totemu. Zachowanie przeciwnika również dostosowuje plan działania, dzięki łatwej kontroli i posłuszeństwu boksera gracz wpływa na rozwój i wyniki każdej walki. Umiejętności można ulepszać za pomocą skutecznych bitew. Przechodzenie trudnych poziomów pozwala odblokować ekstremalne ciosy, trafić w antagonistę w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Charakterystyczne cechy gry World Robot Boxing 2:

  • walki między żelaznymi stworzeniami;
  • ulepszanie cech i umiejętności;
  • zbieranie robotów;
  • tworzenie własnego stylu walki;
  • kilka trybów gry.

Głos poza ekranem głośno i bardzo emocjonalnie komentuje to, co dzieje się na 12 arenach. Widzowie wokół nie są widoczni, ale ich zachwycające okrzyki lub rozczarowanie są wyraźnie słyszalne w tle. Doskonała trójwymiarowa grafika stanowi dodatek do wydarzeń rozrywkowych. Codzienne i cotygodniowe bitwy utrzymują ekscytację użytkownika przez długi czas. Zdolność do prowadzenia tabeli liderów sprawia, że ​​walczysz ciężko, wyciskając jak najwięcej z totemów. Ogromne i potężne roboty powodują chęć udowodnienia swojej wyższości nad wszystkimi, a zwycięstwa nad szalonymi bossami podsycają tylko pomysły na temat głównych tytułów świata. Wznieś się na wyżyny swojego żelaznego geniuszu!


Reklama

Pobierz World Robot Boxing 2 1.1.347

Nowości w tej wersji
AUDIO IMPROVEMENTS
Immerse in the fast-paced robot fighting action with enhanced sound effects and in-game commentary improvements.

EXCITEMENT THAT FITS YOUR SCREEN
Optimized the game for a flawless fighting experience across all smartphone screens. The resolution issue for certain Samsung devices is fixed.

GAMEPLAY IMPROVEMENTS
While you've been busy dominating opponents, we kicked a few bugs out of the game. Few adjustments were done for smoother and effortless gameplay experience.
informacje ogólne
wersja 1.1.347 (11347)
Data umieszczenia 2020-02-09 15:42
rozmiar 67.71 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/12 12:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |